İstanbul - Gaziantep arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 250,29 TL
Yolculuk süresi 16 sa 22 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış 16:00
Son kalkış 18:20
Mesafe 850 km

Virail ile İstanbul konumundan Gaziantep konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 231,89 TL iken, İstanbul konumundan Gaziantep konumuna, 135,67 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Bilet fiyatı : - her gün

250,29 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 256,40 TL Tümünü gör 256,31 TL
250,29 TL 263,59 TL Tümünü gör Tümünü gör 255,76 TL Tümünü gör 227,51 TL

İstanbul ilinden Gaziantep iline otobüsler

Gaziantep konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle İstanbul konumundan Gaziantep konumuna ulaşmak ortlama 16 sa 16 dk kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :10 sa 40 dk olur. İlk otobüs İstanbul konumundan saat 13:20 olduğunda ,sonuncusu ise 18:20 olduğunda hareket eder.

Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna seyahatleriniz için her gün 5 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 5 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 5 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 5 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.