Otobüs İstanbul - Gaziantep ₺712,31'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺712,31
keşfedin

İstanbul - Gaziantep arası otobüs yolculuğu

İstanbul'dan Gaziantep'ye otobüs ile yolculuk 851,14 km'dir ve 17 sa. 1 dk. sürer. Her gün 8 bağlantıları vardır, ilk kalkış 00:20'de ve sonuncusu 23:59'dedir. İstanbul'dan Gaziantep'ye otobüs ile en az ₺712,31 veya en fazla ₺1.065,63 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺712,31.

En düşük fiyat₺712,31
Yolculuk Süresi17 sa. 1 dk.
Günlük Bağlantı8
En düşük fiyat₺712,31
En yüksek fiyat₺1.065,63
İlk Kalkış00:20
Son Kalkış23:59
Mesafe851,14 km
Kalkışİstanbul
VarışGaziantep
Firma

Istanbul - Gaziantep Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
4 Ara 2023 Pazartesi

Virail ile İstanbul konumundan Gaziantep konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, İstanbul konumundan Gaziantep konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri ₺930,97 iken, İstanbul konumundan Gaziantep konumuna, ₺712,31 gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

İstanbul Gaziantep arası yolculuk 17 sa. 1 dk. kadar sürer. İlk otobüs İstanbul konumundan 00:20 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 23:59 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Otobüsle İstanbul konumundan Gaziantep konumuna ulaşmak ortlama 17 sa. 1 dk. kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :15 sa. 35 dk. olur. İlk otobüs İstanbul konumundan saat 00:20 olduğunda ,sonuncusu ise 23:59 olduğunda hareket eder.

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 8 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 8 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 8 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 8 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Istanbul ile Gaziantep arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İstanbul - Gaziantep arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İstanbul - Gaziantep arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İstanbul - Gaziantep arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İstanbul - Gaziantep seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:

Istanbul şehrinden Gaziantep şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Otobüs firmaları hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺717,03 ile ₺1.050,84 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 32%'ye kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

İstanbul'den Gaziantep'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz İstanbul - Gaziantep otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺390,45, ortalama ₺745,92 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺1.059,97 kadar olabilir.

Gaziantep konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Gaziantep konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İstanbul - Gaziantep seyahatinde Metro Turizm tarafından sunulan hizmetler
İstanbul - Gaziantep arası bus ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar Metro Turizm
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
food_and_drink Yeme - içme check

Otobüs'a göre İstanbul - Gaziantep CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
59.58kg
Otobüs
63.84kg
Uçak
170.23kg
araba
136.18kg

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul şehrinden Gaziantep şehrine otobüs bileti ne kadardır?
İstanbul şehrinden Gaziantep şehrine giden bir otobüs bileti, ₺930,97'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺712,31 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İstanbul ile Gaziantep arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İstanbul ile Gaziantep arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺712,31'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İstanbul ve Gaziantep arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
İstanbul şehriyle Gaziantep şehri arası mesafe 851,14 km'dir.
İstanbul ve Gaziantep arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
İstanbul ile Gaziantep yolculuk ortalama olarak 17 sa. 1 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 15 sa. 35 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İstanbul şehrinden Gaziantep şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
İstanbul ile Gaziantep arası günde ortalama 8 bağlantı bulunur.
İstanbul konumundan Gaziantep istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Gaziantep şehrine en erken otobüs 00:20 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul konumundan Gaziantep istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Gaziantep şehrine en son otobüs 23:59 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul şehrinden Gaziantep şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺712,31 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İstanbul şehrinden Gaziantep şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İstanbul şehrinden Gaziantep şehrine gitmek için ortalama 8 doğrudan bağlantı vardır.
İstanbul ile Gaziantep arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İstanbul ve Gaziantep arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 15 sa. 35 dk.'dır.
İstanbul şehrinden Gaziantep şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, İstanbul ile Gaziantep arasında doğrudan bir otobüs vardır.
İstanbul ile Gaziantep arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İstanbul şehrinden Gaziantep şehrine olan otobüs yolculuğu 63.84kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İstanbul'dan yerele geçin

Trend rotalar

İstanbul'dan hafta sonu kaçamakları

İstanbul ve yakın bölgelerden uluslararası rotalar

İstanbul'dan diğer hedefler

Gaziantep iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar