İstanbul - Gaziantep arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 204 TL
Yolculuk süresi 16 sa 32 dk
Günlük bağlantılar 77
İlk kalkış: 01:28
Son kalkış: 23:59
Mesafe 850km

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

İstanbul ve Gaziantep konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

İstanbul konumundan Gaziantep konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Harem Otogarı, Atakent and Alibeyköy Otogarı ve Gaziantep Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Gaziantep her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör 125 TL132 TL239 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
Tümünü gör 138 TL154 TL149 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 4 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 4 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Gaziantep konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 16 hours and 32 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Gaziantep konumuna 15 hours and 40 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 01:09 olduğunda sonuncusu ise saat 21:12 olduğunda istasyondan ayrılır.

Otobüs ile İstanbul - Gaziantep: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna, ortaklarımızdan Şanlıurfa Astor, Yeni As Bafra Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Öz Diyarbakir, Ben Turizm, Özlem Batman Turizm and Metro Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.