İstanbul - Gaziantep arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Gaziantep şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 144,47TL
Yolculuk süresi 17 saat
Günlük bağlantılar 77
İlk kalkış: 01:28
Son kalkış: 23:59
Mesafe 850km

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde İstanbul konumundan Gaziantep konumuna, sadece 22,49 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 43,01 TL civarındadır.

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

İstanbul - Gaziantep istikametindeki otobüs hatları Harem Otogarı, Atakent and Alibeyköy Otogarı istasyonundan kalkar ve Gaziantep Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Gaziantep her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 318 TL278 TL289 TL Tümünü gör

Son derece ucuz olmasına rağmen İstanbul Gaziantep arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

Gün içinde İstanbul Gaziantep arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 2 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Gaziantep konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İstanbul konumundan ayrılan ilk otobüs saat 01:09 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 16:07 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 16 hours and 50 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 15 hours and 40 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna Şanlıurfa Astor, Yeni As Bafra Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Öz Diyarbakir, Ben Turizm, Özlem Batman Turizm and Metro Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.