İstanbul - Gaziantep arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 144 TL
Yolculuk süresi 16 sa 40 dk
Günlük bağlantılar 77
İlk kalkış: 01:28
Son kalkış: 23:59
Mesafe 850km

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde İstanbul konumundan Gaziantep konumuna, sadece 22,39 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 130,42 TL civarındadır.

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

İstanbul - Gaziantep istikametindeki otobüs hatları Harem Otogarı and Atakent istasyonundan kalkar ve Gaziantep Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Gaziantep her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör 263 TL319 TL332 TL Tümünü gör Tümünü gör 653 TL

İstanbul ilinden Gaziantep iline otobüsler


Son derece ucuz olmasına rağmen İstanbul Gaziantep arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

Gün içinde İstanbul Gaziantep arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 3 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 3 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Gaziantep konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İstanbul konumundan ayrılan ilk otobüs saat 01:09 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 16:09 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 16 hours and 25 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 13 hours and 30 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

İstanbul konumundan Gaziantep konumuna Şanlıurfa Astor, Yeni As Bafra Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Öz Diyarbakir, Ben Turizm and Özlem Batman Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.