Gaziantep - İstanbul arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 158,36 TL
Yolculuk süresi 16 sa 15 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış 15:00
Son kalkış 20:30
Mesafe 850 km

Virail sizin için, Gaziantep konumundan İstanbul konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Gaziantep konumundan İstanbul konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Gaziantep konumundan İstanbul konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Gaziantep konumundan İstanbul konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 163,64 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 138,40 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Bilet fiyatı : - her gün

160,27 TL 158,36 TL Tümünü gör 166,01 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
256,21 TL 227,79 TL Tümünü gör 224,23 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Gaziantep ilinden İstanbul iline otobüsler

Gaziantep - İstanbul hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Otobüsle Gaziantep konumundan İstanbul konumuna ulaşmak ortlama 16 sa 1 dk kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :13 saat olur. İlk otobüs Gaziantep konumundan saat 15:00 olduğunda ,sonuncusu ise 20:30 olduğunda hareket eder.

Bu kadar uzun bir yolculuk için size bir önerimiz var: İstanbul konumuna bir uçak bileti bakabilir ya da bütçeniz kısıtlıysa gece yolculuğu yapabileceğiniz otobüs ve tren seferlerini deneyebilirsiniz. Bu şekilde gün içinde tatilinizin tadını çıkarmak için daha çok zamanınız olur.

Gaziantep konumundan İstanbul konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Gaziantep konumundan İstanbul konumuna seyahatleriniz için her gün 4 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 4 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

Gaziantep konumundan İstanbul konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 4 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 4 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.