Gaziantep - İstanbul arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 204 TL
Yolculuk süresi 18 saat
Günlük bağlantılar 68
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 850km

Gaziantep konumundan İstanbul konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Eğer Gaziantep konumundan İstanbul konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Gaziantep konumundan İstanbul konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

İstanbul konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Gaziantep konumundan Gaziantep Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, İstanbul konumundaki Esenler Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Gaziantep - İstanbul her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
148,06 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 154,44 TL Tümünü gör Tümünü gör
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 111,71 TL Tümünü gör Tümünü gör

Gaziantep ilinden İstanbul iline otobüsler


Bu kadar uzun bir yolculuk için size bir önerimiz var: İstanbul konumuna bir uçak bileti bakabilir ya da bütçeniz kısıtlıysa gece yolculuğu yapabileceğiniz otobüs ve tren seferlerini deneyebilirsiniz. Bu şekilde gün içinde tatilinizin tadını çıkarmak için daha çok zamanınız olur.

Gaziantep konumundan İstanbul konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Gaziantep konumundan İstanbul konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 3 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

İstanbul konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 17 hours and 12 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi İstanbul konumuna 15 hours gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 00:03 olduğunda sonuncusu ise saat 16:03 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi Gaziantep konumundan İstanbul konumuna götürür?

Can Diyarbakır Turizm, Öz Diyarbakir, Yeni Diyarbakır Seyahat, Ben Turizm, Seç Turizm and Hassoy Turizm şirketi de, virailin Gaziantep konumundan İstanbul konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.