Gaziantep - İstanbul arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 107,14TL
Yolculuk süresi 18 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 68
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 850km

Gaziantep konumundan İstanbul konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Eğer Gaziantep konumundan İstanbul konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Gaziantep konumundan İstanbul konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Gaziantep konumundan İstanbul konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 19,19 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 16,69 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

İstanbul konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Gaziantep - İstanbul istikametindeki otobüs hatları Gaziantep Otogarı istasyonundan kalkar ve Esenler Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : Gaziantep - İstanbul her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
456 TL Tümünü gör 321 TL308 TL Tümünü gör Tümünü gör 257 TL
201 TL Tümünü gör 202 TL213 TL Tümünü gör Tümünü gör 203 TL

Gaziantep ilinden İstanbul iline otobüsler


Gaziantep İstanbul arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Bu kadar uzun yolculuklar için otobüsle seyahat en iyi çözüm olmayabilir. Uçakla yolculuğa bir göz atın: biraz da şansla, Gaziantep İstanbul arası indirimli uçak biletleri bulaiblir, yolculuğunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Gaziantep konumundan İstanbul konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Gaziantep konumundan İstanbul konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 68 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 38 seferlerinin yanı sıra, direkt 30 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Gaziantep konumundan İstanbul konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Gaziantep konumundan ayrılan ilk otobüs saat 19:03 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 22:03 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 75 hours and 25 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 16 hours gibi bir sürede tamamlanabilir.

Hangi otobüs firmaları Gaziantep - İstanbul güzergahında hizmet vermektedir?

Gaziantep konumundan İstanbul konumuna, ortaklarımızdan Has Diyarbakir, Lider Siirt Turizm, Siirt Has Bagtas Turizm and Can Diyarbakır Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.