Adana - İstanbul arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 108,55TL
Yolculuk süresi 14 saat
Günlük bağlantılar 74
İlk kalkış: 23:00
Son kalkış: 23:30
Mesafe 709km

Virail sizin için, Adana konumundan İstanbul konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Adana konumundan İstanbul konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Adana konumundan İstanbul konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Adana konumundan İstanbul konumuna 16,91 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 16,91 TL civarındadır.

Otobüsle İstanbul konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Adana - İstanbul istikametindeki otobüs hatları ADANA istasyonundan kalkar ve Esenler Otogarı and Dudullu Ataşehir istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : Adana - İstanbul her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
347 TL212 TL263 TL263 TL263 TL156 TL302 TL
182 TL191 TL183 TL181 TL181 TL115 TL189 TL

Adana ilinden İstanbul iline otobüsler


Adana İstanbul arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Bu kadar uzun yolculuklar için otobüsle seyahat en iyi çözüm olmayabilir. Uçakla yolculuğa bir göz atın: biraz da şansla, Adana İstanbul arası indirimli uçak biletleri bulaiblir, yolculuğunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Gün içinde Adana İstanbul arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Adana konumundan İstanbul konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 74 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 74 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Adana - İstanbul hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Yolculuğun ortlama süresi 13 hours kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi İstanbul konumuna 1 hour gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 23:03 olduğunda sonuncusu ise saat 22:03 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi Adana konumundan İstanbul konumuna götürür?

Ben Turizm and Seç Turizm ile Adana İstanbul arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.