Adana - Gaziantep arası otobüs bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 41,02TL
Yolculuk süresi 3 saat
Günlük bağlantılar 125
İlk kalkış: 00:45
Son kalkış: 23:59
Mesafe 182km

Adana konumundan Gaziantep konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Adana konumundan Gaziantep konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Adana konumundan Gaziantep konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Adana konumundan Gaziantep konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 5,99 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 6,39 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Adana ve Gaziantep konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Adana - Gaziantep istikametindeki otobüs hatları ADANA istasyonundan kalkar ve Gaziantep Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : Adana - Gaziantep her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
35,63 TL35,63 TL35,56 TL35,63 TL35,63 TL36,91 TL35,43 TL

Adana ilinden Gaziantep iline otobüsler


Adana konumundan Gaziantep konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Gün içinde Adana Gaziantep arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Adana konumundan Gaziantep konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 125 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 65 seferlerinin yanı sıra, direkt 60 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Gaziantep konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Adana konumundan Gaziantep konumuna ulaşmak ortlama 11 hours and 4 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 3 hours olur. İlk otobüs Adana konumundan saat 06:04 olduğunda ,sonuncusu ise 19:04 olduğunda hareket eder.

Hangi otobüs firmaları Adana - Gaziantep güzergahında hizmet vermektedir?

Star Diyarbakir, Özlem Cizre Nuh Yurtdışı, Isparta Petrol, Öz Diyarbakir and Has Diyarbakir şirketi de, virailin Adana konumundan Gaziantep konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.