Otobüs Adana - Balıkesir ₺504,41'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺504,41

Adana - Balıkesir arası otobüs yolculuğu

Adana'dan Balıkesir'ye otobüs ile yolculuk 713,36 km'dir ve 15 sa. 15 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 19:00'de ve sonuncusu 19:00'dedir. Adana'dan Balıkesir'ye otobüs ile en az ₺504,41 veya en fazla ₺587,25 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺504,41.

En düşük fiyat₺504,41
Yolculuk Süresi15 sa. 15 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺504,41
En yüksek fiyat₺587,25
İlk Kalkış19:00
Son Kalkış19:00
Mesafe713,36 km
KalkışAdana
VarışBalıkesir
FirmaKâmil Koç

Adana - Balıkesir Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
20 Nis 2024 Cumartesi

Virail sizin için, Adana konumundan Balıkesir konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Adana konumundan Balıkesir konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Adana konumundan Balıkesir konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri ₺528,89 iken, Adana konumundan Balıkesir konumuna, ₺504,41 gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Balıkesir konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Adana konumundan Balıkesir konumuna otobüsle ulaşmanız 15 sa. 15 dk. kadar sürer. Bu hattaki ilk otobüs saat 19:00, sonuncusu ise saatler 19:00 olduğunda istasyondan ayrılır. Balıkesir konumuna hareket eden ilk otobüs saat 19:00 kalkarken, sonuncusu saatler 19:00 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 15 sa. 15 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :15 sa. 15 dk. kadar düşürür.

Adana konumundan Balıkesir konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Adana konumundan Balıkesir konumuna seyahatleriniz için her gün 1 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 1 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Yolculuğunuz boyunca aynı otobüsle devam etmek ve değişim yapmamak istiyorsanız direkt bir hat seçiniz. Buna rağmen, yolculuk daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu güzergahlarda hele ki son dakika karar verdiğiniz yolculuklar için aktarmalı bir sefer seçmek daha uygun olabilir.

Her gün, Adana konumundan Balıkesir konumuna otobüsle 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Adana ile Balıkesir arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Adana - Balıkesir arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Adana - Balıkesir arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Adana - Balıkesir arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Adana - Balıkesir seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Adana şehrinden Balıkesir şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Adana'den Balıkesir'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Adana - Balıkesir otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺206,92, ortalama ₺474,58 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺587,25 kadar olabilir.

Balıkesir konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Balıkesir konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Adana - Balıkesir CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
49.94kg
Otobüs
53.5kg
Uçak
142.67kg
araba
114.14kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Adana şehrinden Balıkesir şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Adana şehrinden Balıkesir şehrine giden bir otobüs bileti, ₺528,89'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺504,41 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Adana ile Balıkesir arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Adana ile Balıkesir arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺504,41'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Adana ve Balıkesir arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Adana şehriyle Balıkesir şehri arası mesafe 713,36 km'dir.
Adana ve Balıkesir arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Adana ile Balıkesir yolculuk ortalama olarak 15 sa. 15 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 15 sa. 15 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Adana şehrinden Balıkesir şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Adana ile Balıkesir arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Adana konumundan Balıkesir istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Balıkesir şehrine en erken otobüs 19:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana konumundan Balıkesir istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Balıkesir şehrine en son otobüs 19:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana şehrinden Balıkesir şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺504,41 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Adana şehrinden Balıkesir şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Adana şehrinden Balıkesir şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Adana ile Balıkesir arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Adana ve Balıkesir arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 15 sa. 15 dk.'dır.
Adana şehrinden Balıkesir şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Adana ile Balıkesir arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Adana ile Balıkesir arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Adana şehrinden Balıkesir şehrine olan otobüs yolculuğu 53.5kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Adana'dan yerele geçin

Trend rotalar

Adana'dan hafta sonu kaçamakları

Adana'dan diğer hedefler

Balıkesir iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar