Bursa - Balıkesir arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 36,40TL
Yolculuk süresi 2 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 68
İlk kalkış: 00:20
Son kalkış: 23:30
Mesafe 119km

Bursa konumundan Balıkesir konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Bursa konumundan Balıkesir konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Bursa konumundan Balıkesir konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Bursa konumundan Balıkesir konumuna, sadece 5,67 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 5,91 TL civarındadır.

Otobüsle Balıkesir konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Bursa konumundan Balıkesir konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Otogarı ve BALIKESİR istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Bursa - Balıkesir her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör 30,49 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Bursa ilinden Balıkesir iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Bursa ve Balıkesir arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Bursa konumundan Balıkesir konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Balıkesir konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 68 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 68 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Bursa - Balıkesir hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Balıkesir konumuna hareket eden ilk otobüs saat 03:09 kalkarken, sonuncusu saatler 22:09 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 2 hours and 27 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 1 hour and 45 minutes kadar düşürür.

Hangi otobüs hatları sizi Bursa konumundan Balıkesir konumuna götürür?

Virail'in birçok ortağı arasından Pamukkale Turizm, Efe Tur and Balıkesir Uludağ ile de, Bursa konumundan Balıkesir konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.