Bursa - Balıkesir arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 32,71 TL
Yolculuk süresi 2 sa 25 dk
Günlük bağlantılar 20
İlk kalkış 00:45
Son kalkış 23:59
Mesafe 119 km

Bursa konumundan Balıkesir konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Bursa konumundan Balıkesir konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Bursa konumundan Balıkesir konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Bursa konumundan Balıkesir konumuna 20,14 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 39,53 TL civarındadır.

Bursa ilinden Balıkesir iline otobüsler

Bursa - Balıkesir hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

İlk otobüs Bursa konumundan saatler 02:15 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 23:59 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 2 sa 19 dk iken, en hızlı seferler sizi :1 sa 15 dk gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Bursa konumundan Balıkesir konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Balıkesir konumuna seyahatleriniz için her gün 21 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 21 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Balıkesir konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Bursa konumundan Balıkesir konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 21 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 21 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.