Bursa - Şanlıurfa arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 152 TL
Yolculuk süresi 18 sa 12 dk
Günlük bağlantılar 15
İlk kalkış: 11:00
Son kalkış: 21:30
Mesafe 907km

Bursa konumundan Şanlıurfa konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail sayesinde, birkaç adımda Bursa konumundan Şanlıurfa konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bursa konumundan Şanlıurfa konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Bursa konumundan Şanlıurfa konumuna, sadece 16,68 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 22,45 TL civarındadır.

Bursa konumundan Şanlıurfa konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Bursa konumundan Şanlıurfa konumuna hareket eden otobüsler, Bursa Otobus Duragi istasyonundan kalkar ve Şanlıurfa Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Bursa ilinden Şanlıurfa iline otobüsler


Bursa Şanlıurfa arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Bu kadar uzun bir yolculuk için size bir önerimiz var: Şanlıurfa konumuna bir uçak bileti bakabilir ya da bütçeniz kısıtlıysa gece yolculuğu yapabileceğiniz otobüs ve tren seferlerini deneyebilirsiniz. Bu şekilde gün içinde tatilinizin tadını çıkarmak için daha çok zamanınız olur.

Bursa konumundan Şanlıurfa konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Şanlıurfa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 15 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 15 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Şanlıurfa konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Bursa konumundan Şanlıurfa konumuna ulaşmak ortlama 18 hours and 25 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 16 hours olur. İlk otobüs Bursa konumundan saat 11:08 olduğunda ,sonuncusu ise 15:08 olduğunda hareket eder.

Otobüs ile Bursa - Şanlıurfa: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Star Mardin Turizm, Özlem Cizre Nuh, Star Batman, Cizre Nuh İtimat, Şanlıurfa Astor, Mar-Tur Turizm and Midyat Seyyidoğlu ile de, Bursa konumundan Şanlıurfa konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.