Bursa - Trabzon arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 241 TL
Yolculuk süresi 17 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 11
İlk kalkış: 09:30
Son kalkış: 19:00
Mesafe 902km

Bursa konumundan Trabzon konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail sayesinde, birkaç adımda Bursa konumundan Trabzon konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bursa konumundan Trabzon konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Bursa konumundan Trabzon konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 93,53 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 26,43 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Otobüsle Trabzon konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Bursa konumundan Trabzon konumuna hareket eden otobüsler, Otogarı istasyonundan kalkar ve Trabzon Otogari istasyonuna ulaşırlar.

Bursa ilinden Trabzon iline otobüsler


Bursa Trabzon arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Trabzon konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

Bursa konumundan Trabzon konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Trabzon konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 3 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Bursa konumundan Trabzon konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Otobüsle Bursa konumundan Trabzon konumuna ulaşmak ortlama 17 hours and 40 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 16 hours and 30 minutes olur. İlk otobüs Bursa konumundan saat 10:03 olduğunda ,sonuncusu ise 19:03 olduğunda hareket eder.

Hangi otobüs hatları sizi Bursa konumundan Trabzon konumuna götürür?

Lüks Artvin Seyahat, Lüks Karadeniz, Kanberoğlu Turizm, Ali Osman Ulusoy and Sahil Seyahat şirketi de, virailin Bursa konumundan Trabzon konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.