Bursa - Trabzon arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 168,02 TL
Yolculuk süresi 18 sa 10 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış 10:30
Son kalkış 18:00
Mesafe 902 km

Bursa konumundan Trabzon konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Bursa konumundan Trabzon konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Bursa konumundan Trabzon konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Bursa konumundan Trabzon konumuna 145,42 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 185,54 TL civarındadır.

Bursa ilinden Trabzon iline otobüsler

Trabzon konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Bursa konumundan ayrılan ilk otobüs saat 17:00 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 18:00 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 18 sa 8 dk sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer :14 saat gibi bir sürede tamamlanabilir.

Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

Bursa konumundan Trabzon konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Trabzon konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 3 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Bursa konumundan Trabzon konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 3 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.