Otobüs Bursa - Trabzon ₺663,83'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

Bursa - Trabzon arası otobüs yolculuğu

Bursa'dan Trabzon'ye otobüs ile yolculuk 903,54 km'dir ve 17 sa. 40 dk. sürer. Her gün 5 bağlantıları vardır, ilk kalkış 10:30'de ve sonuncusu 19:30'dedir. Bursa'dan Trabzon'ye otobüs ile en az ₺663,83 veya en fazla ₺749,43 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺663,83.

En düşük fiyat₺663,83
Yolculuk Süresi17 sa. 40 dk.
Günlük Bağlantı5
En düşük fiyat₺663,83
En yüksek fiyat₺749,43
İlk Kalkış10:30
Son Kalkış19:30
Mesafe903,54 km
KalkışBursa
VarışTrabzon
FirmaKAMİL KOÇ OTOBÜSLERİ A.Ş., Sakarya VİB TurizmTümü

Bursa - Trabzon Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Bursa konumundan Trabzon konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Bursa konumundan Trabzon konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Bursa konumundan Trabzon konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri ₺685,00 iken, Bursa konumundan Trabzon konumuna, ₺663,83 gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Trabzon konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Bursa Trabzon arası yolculuk 17 sa. 40 dk. kadar sürer. İlk otobüs Bursa konumundan 10:30 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 19:30 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Trabzon konumuna hareket eden ilk otobüs saat 10:30 kalkarken, sonuncusu saatler 19:30 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 17 sa. 40 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :17 sa. 10 dk. kadar düşürür.

Bursa konumundan Trabzon konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Trabzon konumuna seyahatleriniz için her gün 5 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 5 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

Her gün, Bursa konumundan Trabzon konumuna otobüsle 5 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Bursa ile Trabzon arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Bursa - Trabzon arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Bursa - Trabzon arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Bursa - Trabzon arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Bursa - Trabzon seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Bursa şehrinden Trabzon şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Bursa'den Trabzon'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Bursa - Trabzon otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺92,04, ortalama ₺386,25 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺671,56 kadar olabilir.

Trabzon konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Trabzon konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Bursa - Trabzon CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
63.25kg
Otobüs
67.77kg
Uçak
180.71kg
araba
144.57kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa şehrinden Trabzon şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Bursa şehrinden Trabzon şehrine giden bir otobüs bileti, ₺685,00'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺663,83 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Bursa ile Trabzon arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Bursa ile Trabzon arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺663,83'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Bursa ve Trabzon arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Bursa şehriyle Trabzon şehri arası mesafe 903,54 km'dir.
Bursa ve Trabzon arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Bursa ile Trabzon yolculuk ortalama olarak 17 sa. 40 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 17 sa. 10 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Bursa konumundan Trabzon istikametine hangi şirketler hizmet sağlamaktadır?
Bursa - Trabzon güzergahı 3 operatör kapsamındadır. Virail'da bu güzargah için bulabileceğiniz operatörler: KAMİL KOÇ OTOBÜSLERİ A.Ş., Sakarya VİB Turizm, Kâmil Koç and Lüks Artvin Seyahat.
Bursa şehrinden Trabzon şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Bursa ile Trabzon arası günde ortalama 5 bağlantı bulunur.
Bursa konumundan Trabzon istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Bursa şehrinden Trabzon şehrine en erken otobüs 10:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Bursa konumundan Trabzon istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Bursa şehrinden Trabzon şehrine en son otobüs 19:30 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Bursa şehrinden Trabzon şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺663,83 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Bursa şehrinden Trabzon şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Bursa şehrinden Trabzon şehrine gitmek için ortalama 5 doğrudan bağlantı vardır.
Bursa ile Trabzon arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Bursa ve Trabzon arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 17 sa. 10 dk.'dır.
Bursa şehrinden Trabzon şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Bursa ile Trabzon arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Bursa ile Trabzon arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Bursa şehrinden Trabzon şehrine olan otobüs yolculuğu 67.77kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Bursa'dan yerele geçin

Trend rotalar

Bursa'dan hafta sonu kaçamakları

Bursa ve yakın bölgelerden uluslararası rotalar

Bursa'dan diğer hedefler

Trabzon iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar