Bursa - Diyarbakır arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 145 TL
Yolculuk süresi 17 sa 26 dk
Günlük bağlantılar 9
İlk kalkış: 12:59
Son kalkış: 15:00
Mesafe 993km

Virail ile Bursa konumundan Diyarbakır konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Eğer Bursa konumundan Diyarbakır konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Bursa konumundan Diyarbakır konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Bursa konumundan Diyarbakır konumuna ortalama otobüs biletleri 27,96 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Bursa konumundan Diyarbakır konumuna, 22,58 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Otobüsle Diyarbakır konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Bursa konumundan Diyarbakır konumuna hareket eden otobüsler, Otogarı istasyonundan kalkar ve Diyarbakır Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Bursa ilinden Diyarbakır iline otobüsler


Bursa konumundan Diyarbakır konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Diyarbakır konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

Bursa konumundan Diyarbakır konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Diyarbakır konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 9 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 4 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 5 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Diyarbakır konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Bursa konumundan ayrılan ilk otobüs saat 12:04 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 15:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 45 hours and 44 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 14 hours and 36 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Hangi otobüs hatları sizi Bursa konumundan Diyarbakır konumuna götürür?

Star Batman, Özlem Diyarbakır, Öz Diyarbakir, Star Diyarbakir and Lüks Batman Seyahat şirketi de, virailin Bursa konumundan Diyarbakır konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.