Ankara - Diyarbakır arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 90,83TL
Yolculuk süresi 13 sa 18 dk
Günlük bağlantılar 36
İlk kalkış: 00:32
Son kalkış: 23:58
Mesafe 675km

Virail sizin için, Ankara konumundan Diyarbakır konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail sayesinde, birkaç adımda Ankara konumundan Diyarbakır konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Ankara konumundan Diyarbakır konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Ankara konumundan Diyarbakır konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 19,33 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 14,14 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Ankara konumundan Diyarbakır konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, ANKARA ve Diyarbakır Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Ankara - Diyarbakır her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
328 TL224 TL313 TL449 TL1.349 TL268 TL443 TL
Tümünü gör 47 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 47 TL Tümünü gör

Ankara ilinden Diyarbakır iline otobüsler


Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Diyarbakır konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

Ankara konumundan Diyarbakır konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan Diyarbakır konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 3 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Diyarbakır konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Ankara konumundan Diyarbakır konumuna ulaşmak ortlama 13 hours and 11 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 10 hours and 53 minutes olur. İlk otobüs Ankara konumundan saat 04:06 olduğunda ,sonuncusu ise 23:06 olduğunda hareket eder.

Ankara - Diyarbakır hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Ankara konumundan Diyarbakır konumuna Lider Siirt Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat and Star Batman otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.