Diyarbakır - Bursa arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 169 TL
Yolculuk süresi 18 sa 17 dk
Günlük bağlantılar 8
İlk kalkış: 12:00
Son kalkış: 16:00
Mesafe 993km

Diyarbakır konumundan Bursa konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Eğer Diyarbakır konumundan Bursa konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Diyarbakır konumundan Bursa konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Diyarbakır konumundan Bursa konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 25,53 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 18,56 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Diyarbakır konumundan Bursa konumuna hareket eden otobüsler, Diyarbakır Otogarı istasyonundan kalkar ve Bursa Otobus Duragi istasyonuna ulaşırlar.

Diyarbakır ilinden Bursa iline otobüsler


Diyarbakır Bursa arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

Diyarbakır konumundan Bursa konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Diyarbakır konumundan Bursa konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 8 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 8 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Bursa konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Bursa konumuna hareket eden ilk otobüs saat 12:08 kalkarken, sonuncusu saatler 16:08 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 19 hours and 30 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 18 hours and 30 minutes kadar düşürür.

Otobüs ile Diyarbakır - Bursa: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Özlem Batman Turizm, Star Batman, Star Diyarbakir, Öz Diyarbakir, Adiyaman Güleras Turizm and Özlem Diyarbakır şirketi de, virailin Diyarbakır konumundan Bursa konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.