Diyarbakır - Antalya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Antalya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 95,58TL
Yolculuk süresi 17 sa 2 dk
Günlük bağlantılar 16
İlk kalkış: 12:00
Son kalkış: 19:01
Mesafe 848km

Diyarbakır konumundan Antalya konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Diyarbakır konumundan Antalya konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Diyarbakır konumundan Antalya konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Diyarbakır konumundan Antalya konumuna, sadece 14,88 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 20,76 TL civarındadır.

Antalya konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Diyarbakır konumundan Diyarbakır Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Antalya konumundaki ANTALYA istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Diyarbakır - Antalya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 305 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Diyarbakır ilinden Antalya iline otobüsler


Diyarbakır konumundan Antalya konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Son derece ucuz olmasına rağmen Diyarbakır Antalya arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

Diyarbakır konumundan Antalya konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Diyarbakır konumundan Antalya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 16 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 10 seferlerinin yanı sıra, direkt 6 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Diyarbakır - Antalya hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Yolculuğun ortlama süresi 72 hours and 52 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Antalya konumuna 13 hours and 4 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 12:04 olduğunda sonuncusu ise saat 19:04 olduğunda istasyondan ayrılır.

Otobüs ile Diyarbakır - Antalya: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Lüks Batman Seyahat, Star Batman, Star Diyarbakir, Has Diyarbakir, Öz Diyarbakir and Özlem Diyarbakır ile Diyarbakır Antalya arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.