Konya - Antalya arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 51 TL
Yolculuk süresi 5 sa 16 dk
Günlük bağlantılar 48
İlk kalkış: 23:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 191km

Konya konumundan Antalya konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail sayesinde, birkaç adımda Konya konumundan Antalya konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Konya konumundan Antalya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 34,09 TL iken, Konya konumundan Antalya konumuna, 7,98 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Konya konumundan Antalya konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Konya - Antalya istikametindeki otobüs hatları Eski Garaj, Konya Otogarı and KONYA istasyonundan kalkar ve ANTALYA and Antalya Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : Konya - Antalya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör 55,82 TL44,58 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Konya Antalya arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Konya ve Antalya arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Konya konumundan Antalya konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Konya konumundan Antalya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 8 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 8 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Konya - Antalya hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

İlk otobüs Konya konumundan saatler 23:03 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 16:10 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 5 hours and 40 minutes iken, en hızlı seferler sizi 5 hours and 30 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs firmaları Konya - Antalya güzergahında hizmet vermektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Özkaymak, Öz Elazığlılar Seyahat, Has Diyarbakir, Yeni Aksaray Seyahat, Iğdırlı Turizm, Kontur Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat, Beydağı Turizm and Metro Turizm ile de, Konya konumundan Antalya konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.