Konya - Ankara arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Ankara şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 37,19TL
Yolculuk süresi 3 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 152
İlk kalkış: 01:00
Son kalkış: 20:00
Mesafe 230km

Konya konumundan Ankara konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda Konya konumundan Ankara konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Konya konumundan Ankara konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Konya konumundan Ankara konumuna, sadece 5,79 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 27,70 TL civarındadır.

Otobüsle Ankara konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Konya konumundan Ankara konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, KONYA and Konya Otogarı ve ANKARA and Aşti istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Konya - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
37,50 TL Tümünü gör 37,50 TL37,50 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
51,39 TL64,11 TL51,26 TL51,07 TL51,26 TL51,39 TL64,04 TL

Konya ve Ankara arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Konya Ankara arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Konya konumundan Ankara konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Konya konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 9 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 9 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Ankara konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Konya konumundan ayrılan ilk otobüs saat 01:11 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 20:06 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 3 hours and 40 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 3 hours and 30 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Hangi otobüs hatları sizi Konya konumundan Ankara konumuna götürür?

Özkaymak, Kontur Turizm and Metro Turizm şirketi de, virailin Konya konumundan Ankara konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.