Konya - Ankara arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 36,08 TL
Yolculuk süresi 3 sa 29 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış 16:00
Son kalkış 19:00
Mesafe 230 km

Konya konumundan Ankara konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Eğer Konya konumundan Ankara konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Konya konumundan Ankara konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Konya konumundan Ankara konumuna 34,35 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 41,46 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : - her gün

36,45 TL 36,54 TL 36,63 TL 36,26 TL 36,45 TL 36,63 TL 36,45 TL

Konya ilinden Ankara iline otobüsler

Konya - Ankara hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Konya konumundan ayrılan ilk otobüs saat 06:00 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 19:00 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 3 sa 33 dk sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer :3 saat gibi bir sürede tamamlanabilir.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Konya konumundan Ankara konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Konya konumundan Ankara konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 5 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 5 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Ankara konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, Konya konumundan Ankara konumuna otobüsle 5 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.