Konya - Adana arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Adana şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 50,30TL
Yolculuk süresi 7 sa 2 dk
Günlük bağlantılar 73
İlk kalkış: 23:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 269km

Konya konumundan Adana konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Eğer Konya konumundan Adana konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Konya konumundan Adana konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Konya konumundan Adana konumuna, sadece 7,83 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 25,56 TL civarındadır.

Konya ve Adana konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Konya konumundan Eski Garaj istasyonundan hareket eden otobüsler, Adana konumundaki Adana Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Konya - Adana her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 1.136 TL Tümünü gör 474 TL

Konya ilinden Adana iline otobüsler


Konya ve Adana arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Konya konumundan Adana konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Konya konumundan Adana konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 1 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Adana konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Konya konumundan Adana konumuna ulaşmak ortlama 5 hours and 17 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 5 hours olur. İlk otobüs Konya konumundan saat 00:03 olduğunda ,sonuncusu ise 03:03 olduğunda hareket eder.

Hangi otobüs hatları sizi Konya konumundan Adana konumuna götürür?

Virail'in birçok ortağı arasından Aksu Turizm, Özlem Diyarbakır, Has Turizm A.Ş. and Çayırağası Turizm ile de, Konya konumundan Adana konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.