Konya - İstanbul arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


İstanbul şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 102,01TL
Yolculuk süresi 10 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 78
İlk kalkış: 05:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 463km

Konya konumundan İstanbul konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Konya konumundan İstanbul konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Konya konumundan İstanbul konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Konya konumundan İstanbul konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 48,74 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 15,88 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Konya konumundan KONYA istasyonundan hareket eden otobüsler, İstanbul konumundaki İSTANBUL (Esenler) and İSTANBUL (Alibeyköy) istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Konya - İstanbul her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
186 TL334 TL154 TL591 TL646 TL337 TL170 TL
Tümünü gör Tümünü gör 104 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Konya ilinden İstanbul iline otobüsler


Konya İstanbul arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Konya İstanbul arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Konya konumundan İstanbul konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Konya konumundan İstanbul konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 1 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

İstanbul konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Konya konumundan İstanbul konumuna ulaşmak ortlama 10 hours and 44 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 11 hours and 30 minutes olur. İlk otobüs Konya konumundan saat 05:11 olduğunda ,sonuncusu ise 21:04 olduğunda hareket eder.

Hangi otobüs hatları sizi Konya konumundan İstanbul konumuna götürür?

Özkaymak and Kontur Turizm ile Konya İstanbul arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.