Konya - İstanbul arası otobüs bulun


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 111,03TL
Yolculuk süresi 9 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 33
İlk kalkış: 04:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 463km

Konya konumundan İstanbul konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Konya konumundan İstanbul konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Konya konumundan İstanbul konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Konya konumundan İstanbul konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 19,82 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 16,90 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Konya konumundan Eski Garaj istasyonundan hareket eden otobüsler, İstanbul konumundaki Alibeyköy Otogarı, Dudullu Ataşehir and Esenler Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Konya - İstanbul her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 223,37 TL Tümünü gör Tümünü gör

Konya ilinden İstanbul iline otobüsler


Konya İstanbul arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Konya İstanbul arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Konya konumundan İstanbul konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Konya konumundan İstanbul konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 12 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 11 seferlerinin yanı sıra, direkt 1 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

İstanbul konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Konya konumundan İstanbul konumuna ulaşmak ortlama 9 hours and 30 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 9 hours olur. İlk otobüs Konya konumundan saat 04:03 olduğunda ,sonuncusu ise 23:03 olduğunda hareket eder.

Hangi otobüs hatları sizi Konya konumundan İstanbul konumuna götürür?

Özkaymak and Kontur Turizm ile Konya İstanbul arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.