Otobüs Konya - Isparta ₺142,67'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺142,67

Konya - Isparta arası otobüs yolculuğu

Konya'dan Isparta'ye otobüs ile yolculuk 170,35 km'dir ve 4 sa. 14 dk. sürer. Her gün 9 bağlantıları vardır, ilk kalkış 01:00'de ve sonuncusu 23:31'dedir. Konya'dan Isparta'ye otobüs ile en az ₺142,67 veya en fazla ₺219,62 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺142,67.

En düşük fiyat₺142,67
Yolculuk Süresi4 sa. 14 dk.
Günlük Bağlantı9
En düşük fiyat₺142,67
En yüksek fiyat₺219,62
İlk Kalkış01:00
Son Kalkış23:31
Mesafe170,35 km
KalkışKonya
VarışIsparta
FirmaKontur Turizm, Kâmil Koç

Konya - Isparta Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Konya konumundan Isparta konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Konya konumundan Isparta konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Konya konumundan Isparta konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Konya konumundan Isparta konumuna ortalama otobüs biletleri ₺168,63 tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Konya konumundan Isparta konumuna, ₺142,67 gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Isparta konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Konya Isparta arası yolculuk 4 sa. 14 dk. kadar sürer. İlk otobüs Konya konumundan 01:00 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 23:31 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Otobüsle Konya konumundan Isparta konumuna ulaşmak ortlama 4 sa. 14 dk. kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :3 sa. 25 dk. olur. İlk otobüs Konya konumundan saat 01:00 olduğunda ,sonuncusu ise 23:31 olduğunda hareket eder.

Konya konumundan Isparta konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Konya konumundan Isparta konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 9 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 9 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Isparta konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Konya konumundan Isparta konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 9 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 9 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Konya ile Isparta arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Konya - Isparta arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Konya - Isparta arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Konya - Isparta arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Konya - Isparta seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Konya şehrinden Isparta şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Konya'den Isparta'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Konya - Isparta otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺148,56, ortalama ₺182,30 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺232,69 kadar olabilir.

Isparta konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Isparta konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Konya - Isparta seyahatinde FlixBus tarafından sunulan hizmetler
Konya - Isparta arası bus ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar FlixBus
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check

Otobüs'a göre Konya - Isparta CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
11.92kg
Otobüs
12.78kg
Uçak
34.07kg
araba
27.26kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Konya şehrinden Isparta şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Konya şehrinden Isparta şehrine giden bir otobüs bileti, ₺168,63'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺142,67 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Konya ile Isparta arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Konya ile Isparta arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺142,67'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Konya ve Isparta arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Konya şehriyle Isparta şehri arası mesafe 170,35 km'dir.
Konya ve Isparta arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Konya ile Isparta yolculuk ortalama olarak 4 sa. 14 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 3 sa. 25 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Konya konumundan Isparta istikametine hangi şirketler hizmet sağlamaktadır?
Konya - Isparta güzergahı 2 operatör kapsamındadır. Virail'da bu güzargah için bulabileceğiniz operatörler: Kontur Turizm, Kâmil Koç and FlixBus.
Konya şehrinden Isparta şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Konya ile Isparta arası günde ortalama 9 bağlantı bulunur.
Konya konumundan Isparta istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Isparta şehrine en erken otobüs 01:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya konumundan Isparta istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Isparta şehrine en son otobüs 23:31 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya şehrinden Isparta şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺142,67 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Konya şehrinden Isparta şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Konya şehrinden Isparta şehrine gitmek için ortalama 9 doğrudan bağlantı vardır.
Konya ile Isparta arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Konya ve Isparta arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 3 sa. 25 dk.'dır.
Konya şehrinden Isparta şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Konya ile Isparta arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Konya ile Isparta arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Konya şehrinden Isparta şehrine olan otobüs yolculuğu 12.78kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Konya'dan yerele geçin

Trend rotalar

Konya'dan hafta sonu kaçamakları

Konya'dan diğer hedefler

Isparta iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar