Trabzon - Ankara arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 104,39TL
Yolculuk süresi 11 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 25
İlk kalkış: 07:30
Son kalkış: 21:30
Mesafe 594km

Virail sizin için, Trabzon konumundan Ankara konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Trabzon konumundan Ankara konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Trabzon konumundan Ankara konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Trabzon konumundan Ankara konumuna 16,25 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 16,73 TL civarındadır.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Trabzon konumundan Ankara konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Trabzon Otogari ve ANKARA istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Trabzon - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
333 TL344 TL246 TL225 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
105 TL110 TL110 TL110 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Trabzon ilinden Ankara iline otobüsler


Bu kadar uzun bir yolculuk için size bir önerimiz var: Ankara konumuna bir uçak bileti bakabilir ya da bütçeniz kısıtlıysa gece yolculuğu yapabileceğiniz otobüs ve tren seferlerini deneyebilirsiniz. Bu şekilde gün içinde tatilinizin tadını çıkarmak için daha çok zamanınız olur.

Gün içinde Trabzon Ankara arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Trabzon konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 2 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Ankara konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Trabzon konumundan Ankara konumuna ulaşmak ortlama 12 hours and 17 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 11 hours olur. İlk otobüs Trabzon konumundan saat 09:07 olduğunda ,sonuncusu ise 21:07 olduğunda hareket eder.

Hangi otobüs hatları sizi Trabzon konumundan Ankara konumuna götürür?

Virail'in birçok ortağı arasından Sahil Seyahat, Öz Nuhoğlu Karadeniz, Ulusoy Seyahat and Ali Osman Ulusoy ile de, Trabzon konumundan Ankara konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.