Konya - Denizli arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Denizli şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 49,27TL
Yolculuk süresi 9 sa 57 dk
Günlük bağlantılar 47
İlk kalkış: 01:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 299km

Konya konumundan Denizli konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail sayesinde, birkaç adımda Konya konumundan Denizli konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Konya konumundan Denizli konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Konya konumundan Denizli konumuna 7,67 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 16,32 TL civarındadır.

Denizli konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Konya - Denizli istikametindeki otobüs hatları KONYA istasyonundan kalkar ve DENİZLİ istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : Konya - Denizli her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 2.814 TL

Konya ilinden Denizli iline otobüsler


Konya Denizli arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Konya Denizli arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Konya konumundan Denizli konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Konya konumundan Denizli konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 5 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 5 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Konya - Denizli hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Denizli konumuna hareket eden ilk otobüs saat 01:03 kalkarken, sonuncusu saatler 04:03 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 5 hours and 59 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 4 hours and 55 minutes kadar düşürür.

Konya - Denizli hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Konya konumundan Denizli konumuna, ortaklarımızdan Has Turizm A.Ş., Star Batman, Esadaş, Öz Diyarbakir and Ben Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.