Konya - Denizli arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 59,13 TL
Yolculuk süresi 7 sa 33 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 00:00
Son kalkış 08:00
Mesafe 299 km

Konya konumundan Denizli konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Eğer Konya konumundan Denizli konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Konya konumundan Denizli konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Konya konumundan Denizli konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 72,25 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 59,13 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Konya ilinden Denizli iline otobüsler

Konya - Denizli hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Otobüsle Konya konumundan Denizli konumuna ulaşmak ortlama 7 sa 33 dk kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :5 saat olur. İlk otobüs Konya konumundan saat 00:00 olduğunda ,sonuncusu ise 08:00 olduğunda hareket eder.

Konya Denizli arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Gün içinde Konya Denizli arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Konya konumundan Denizli konumuna seyahatleriniz için her gün 2 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 2 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

Konya konumundan Denizli konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 2 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.