• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

İstanbul - Kırıkkale arası otobüs bulun

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

İle Otobüs

Yarın

İle Otobüs

2 Gün

Rentalcars.com

Kırıkkale şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 133,35 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 51,57 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

İstanbul ile Kırıkkale ile otobüs

En iyi fiyat 92,94 TL
Yolculuk süresi 8 sa 58 dk
Günlük bağlantılar 23
İlk kalkış 02:30
Son kalkış 23:59
Mesafe 407 km

İstanbul - Kırıkkale arası günlük bilet fiyatı

 
Bugün
Yarın
2 gün içinde
3 gün içinde
4 gün içinde
5 gün içinde
6 gün içinde
Tümünü gör
93,30 TL
92,94 TL
Tümünü gör
113,80 TL
Tümünü gör
113,44 TL

bus ile Seyahat Detayları

Rotalar
16
Firma
6
En düşük
51,57 TL
En yüksek
178,13 TL
Beydağı Turizm-logo
Beydağı Turizm
Süre: 8 sa 20 dk
İSTANBUL (Esenler) - Kırıkkale Otogarı
16:00 - 00:20
92,94 TL
Beydağı Turizm-logo
Beydağı Turizm
Süre: 8 saat
İSTANBUL (Esenler) - Kırıkkale Otogarı
18:00 - 02:00
92,94 TL
Beydağı Turizm-logo
Beydağı Turizm
Süre: 8 saat
İSTANBUL (Esenler) - Kırıkkale Otogarı
20:00 - 04:00
92,94 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 8 sa 30 dk
İSTANBUL (Esenler) - Kırıkkale Otogarı
02:30 - 11:00
120,82 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 8 saat
İSTANBUL (Alibeyköy) - Kırıkkale Otogarı
03:00 - 11:00
120,82 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 10 sa 15 dk
İSTANBUL (Esenler) - Kırıkkale Otogarı
05:45 - 16:00
120,82 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 9 sa 55 dk
İSTANBUL (Alibeyköy) - Kırıkkale Otogarı
06:05 - 16:00
120,82 TL

Kırıkkale konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 8 sa 51 dk kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Kırıkkale konumuna :6 saat gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 11:30 olduğunda sonuncusu ise saat 23:59 olduğunda istasyondan ayrılır.

İstanbul ve Kırıkkale arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna seyahatleriniz için her gün 20 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 20 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Yolculuğunuz boyunca aynı otobüsle devam etmek ve değişim yapmamak istiyorsanız direkt bir hat seçiniz. Buna rağmen, yolculuk daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu güzergahlarda hele ki son dakika karar verdiğiniz yolculuklar için aktarmalı bir sefer seçmek daha uygun olabilir.

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 20 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 20 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.