Header background
  • Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

İstanbul - Kırıkkale arası otobüs bulun

En ucuz fiyat
39,63 TL
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

keşfedin
İle Otobüs

Yarın

keşfedin
İle Otobüs

2 Gün

keşfedin
Rentalcars.com

Kırıkkale şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

keşfedin

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 158,36 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 39,63 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

İstanbul ile Kırıkkale ile otobüs

En iyi fiyat 116,63 TL
Yolculuk süresi 8 sa 55 dk
Günlük bağlantılar 20
İlk kalkış 02:30
Son kalkış 23:59
Mesafe 407 km
Kalkış İstanbul
Varış Kırıkkale
Firma Busbud, Es Turizm, Katha Petrol, Ses Turizm, Yeni Sivas Turizm, Kent Turizm, Huzur Turizm, Has Diyarbakir, Malatya Kernek Turizm, Star Diyarbakir, Gülen Turizm, Lüks Erova Turizm, Çorum Kargı Turizm, Cesur Bingöl Seyahat, Adiyaman Güleras Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Öz Sivas Seyahat, Şanal Turizm, Luüks Erzincan Seyahat, Can Dersim Tuncelililer, Öz Erciş Seyahat, Elazığ Murat Turizm, Öz Doğu Kars, Ak Turizm, Has Bingöl, Aksu Turizm, Çorum Kargı Turizm, RH Turizm, Adiyaman Güleras Turizm, Cesur Bingöl Seyahat, Siirt Petrol, Luüks Erzincan Seyahat, Can Diyarbakır Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Öz Sivas Seyahat, Gülen Turizm, Şanal Turizm, Öz Elbistan, Lüks Erova Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Lüks Afşınlılar Seyahat, Ulusoy Seyahat, Öz Doğu Kars, Öz Elazığlılar Seyahat, Elazığ Murat Turizm, Divriği Nazar Turizm, Vip Malatyalılar Turizm, Lider Elbistan, Ankara As Turizm, Selcuk Turizm, Lider Muş Tur, Muş Yolu Turizm, Yeşil Muş Ovası Turizm, Adıyaman Gülaras Turizm, Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm, Medine Turizm, Beydağı Turizm, Şanal Kırşehir Turizm, Süha Turizm, Esadaş, Dadaş Turizm, Safa Kent Turizm, Metro Turizm, Lüks Erzincan Seyahat, Lider Anadolu, Vanyolu Seyahat, Malatya Zafer Turizm, Malatya Kayısı Kent Turizm

İstanbul - Kırıkkale arası günlük bilet fiyatı

 
Bugün
193,80 TL
Yarın
Tümü
2 gün içinde
Tümü
3 gün içinde
Tümü
4 gün içinde
Tümü
5 gün içinde
129,29 TL
6 gün içinde
Tümü

Otobüs ile Seyahat Detayları

Rotalar
16
Firma
6
En düşük
39,63 TL
En yüksek
197,81 TL

İstanbul - Kırıkkale

Aylık
En Ucuz

Ayın en iyi fiyatları

için en ucuz biletler

İle Otobüs

129,29 TL

Tarih
Pazartesi, Mayıs 23rd 2022
Beydağı Turizm-logo
Esenler Otogarı - Kırıkkale Otogarı
20:00 - 04:15
Beydağı Turizm
8 sa 15 dk
CO2: 14.32kg
En Ucuz

Kırıkkale konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 8 sa 55 dk kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Kırıkkale konumuna :7 saat gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 19:00 olduğunda sonuncusu ise saat 23:59 olduğunda istasyondan ayrılır.

İstanbul ve Kırıkkale arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna seyahatleriniz için her gün 18 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 18 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Yolculuğunuz boyunca aynı otobüsle devam etmek ve değişim yapmamak istiyorsanız direkt bir hat seçiniz. Buna rağmen, yolculuk daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu güzergahlarda hele ki son dakika karar verdiğiniz yolculuklar için aktarmalı bir sefer seçmek daha uygun olabilir.

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 18 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 18 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.

Kapat

Fırsatlar ve kampanyalardan haberdar olmak için ücretsiz üye ol

  • Omio %10 geri ödeme

  • Booking.com %2 geri ödeme

  • Rentalcars.com %10 indirim

Teklifin bitmesine kalan süre
2
Gün
:
14
Saat
:
35
Dakika
:
33
Saniye
Bugün 108 kişi katıldı

Kayıt olarak, kullanım koşullarımızı kabul ediyorsunuz. Daha fazla bilgi için Yasal Bilgilendirme sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kayıt işlemleri yapılıyor...

Teşekkürler!
Vermiş olduğun e-posta adresi ile
bekleme listemize kayıt oldun.

Bir hata oluştu!

Beklenmeyen bir hata oluştu ve listeye kaydınızı gerçekleştiremedik. Şimdi geri dönüp tekrar deneyebilirsiniz.

Kapat
Logo
authentication

Giriş yapın ya da yeni bir hesap açın

Virail'e giriş yapın ve benzersiz fırsatları inceleyin

Kayıt olarak, kullanım koşullarımızı kabul ediyorsunuz. Daha fazla bilgi için Yasal Bilgilendirme sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kapat

Fırsatlar

Booking.com

%2 geri ödeme