İstanbul - Kırıkkale arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 72,80 TL
Yolculuk süresi 9 sa 11 dk
Günlük bağlantılar 10
İlk kalkış 12:00
Son kalkış 23:59
Mesafe 407 km

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 138,08 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 51,57 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Bilet fiyatı : - her gün

Tümünü gör 150,16 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 177,13 TL

İstanbul ilinden Kırıkkale iline otobüsler

Kırıkkale konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 9 saat kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Kırıkkale konumuna :6 saat gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 13:00 olduğunda sonuncusu ise saat 23:59 olduğunda istasyondan ayrılır.

İstanbul ve Kırıkkale arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna seyahatleriniz için her gün 8 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 8 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Yolculuğunuz boyunca aynı otobüsle devam etmek ve değişim yapmamak istiyorsanız direkt bir hat seçiniz. Buna rağmen, yolculuk daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu güzergahlarda hele ki son dakika karar verdiğiniz yolculuklar için aktarmalı bir sefer seçmek daha uygun olabilir.

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 8 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 8 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.