İstanbul - Kırıkkale arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Kırıkkale şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 52,29TL
Yolculuk süresi 8 saat
Günlük bağlantılar 110
İlk kalkış: 23:19
Son kalkış: 23:59
Mesafe 407km

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: İstanbul Kırıkkale arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna, sadece 8,14 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 16,00 TL civarındadır.

Kırıkkale konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna hareket eden otobüsler, Dudullu Ataşehir, Kaynarca, Esenler Otogarı and Alibeyköy Otogarı istasyonundan kalkar ve Kırıkkale Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Kırıkkale her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör 103 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 10 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 10 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

İstanbul - Kırıkkale hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Yolculuğun ortlama süresi 8 hours and 22 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Kırıkkale konumuna 8 hours and 1 minute gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 00:03 olduğunda sonuncusu ise saat 23:07 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi İstanbul konumundan Kırıkkale konumuna götürür?

Öz Elazığlılar Seyahat, RH Turizm, Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm, Şanal Turizm, Malatya Kayısı Kent Turizm and Metro Turizm ile İstanbul Kırıkkale arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.