İstanbul - Isparta arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 118,27 TL
Yolculuk süresi 10 sa 50 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 22:00
Son kalkış 22:20
Mesafe 387 km

İstanbul konumundan Isparta konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

İstanbul konumundan Isparta konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Isparta konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde İstanbul konumundan Isparta konumuna, sadece 92,12 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 109,70 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : - her gün

292,66 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İstanbul ilinden Isparta iline otobüsler

Isparta konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 10 sa 49 dk kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Isparta konumuna :9 sa 40 dk gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 10:00 olduğunda sonuncusu ise saat 22:20 olduğunda istasyondan ayrılır.

İstanbul konumundan Isparta konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

İstanbul konumundan Isparta konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Isparta konumuna seyahatleriniz için her gün 3 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 3 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

İstanbul konumundan Isparta konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 3 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.