İstanbul - Isparta arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 89 TL
Yolculuk süresi 10 sa 17 dk
Günlük bağlantılar 18
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:30
Mesafe 387km

İstanbul konumundan Isparta konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, İstanbul konumundan Isparta konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Isparta konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Otobüsle Isparta konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

İstanbul konumundan Isparta konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Harem and Esenler Otogarı ve ISPARTA istasyonlarını kullanırlar.

İstanbul ilinden Isparta iline otobüsler


İstanbul ve Isparta arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Gün içinde İstanbul Isparta arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Isparta konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 6 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 6 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

İstanbul - Isparta hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

İlk otobüs İstanbul konumundan saatler 08:09 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 22:09 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 9 hours iken, en hızlı seferler sizi 9 hours gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

İstanbul - Isparta hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Isparta Petrol and Öz Isparta Turizm ile İstanbul Isparta arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.