İstanbul - Isparta arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 89,42TL
Yolculuk süresi 10 sa 6 dk
Günlük bağlantılar 18
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:30
Mesafe 387km

İstanbul konumundan Isparta konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, İstanbul konumundan Isparta konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Isparta konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, İstanbul konumundan Isparta konumuna 13,92 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 17,79 TL civarındadır.

İstanbul ve Isparta konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

İstanbul konumundan Isparta konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Esenler Otogarı, Harem, İSTANBUL (Esenler) and İSTANBUL (Alibeyköy) ve ISPARTA istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Isparta her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
108 TL Tümünü gör 119 TL Tümünü gör 108 TL107 TL108 TL
163 TL Tümünü gör 186 TL Tümünü gör 162 TL163 TL168 TL

İstanbul ilinden Isparta iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

İstanbul Isparta arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

İstanbul konumundan Isparta konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Isparta konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 8 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 8 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

İstanbul konumundan Isparta konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Yolculuğun ortlama süresi 9 hours and 22 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Isparta konumuna 9 hours and 22 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 08:09 olduğunda sonuncusu ise saat 23:12 olduğunda istasyondan ayrılır.

İstanbul - Isparta hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Öz Isparta Turizm, Isparta Petrol and Pamukkale Turizm ile İstanbul Isparta arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.