İstanbul - Isparta arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 77,03TL
Yolculuk süresi 9 saat
Günlük bağlantılar 18
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:30
Mesafe 387km

İstanbul konumundan Isparta konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, İstanbul konumundan Isparta konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Isparta konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, İstanbul konumundan Isparta konumuna 12,00 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 12,00 TL civarındadır.

İstanbul ve Isparta konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

İstanbul konumundan Isparta konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Esenler Otogarı and Harem ve ISPARTA istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Isparta her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
117 TL Tümünü gör 130 TL135 TL117 TL116 TL135 TL
263 TL Tümünü gör 238 TL Tümünü gör 148 TL462 TL385 TL

İstanbul ilinden Isparta iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

İstanbul Isparta arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

İstanbul konumundan Isparta konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Isparta konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 18 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 18 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

İstanbul konumundan Isparta konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Yolculuğun ortlama süresi 9 hours kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Isparta konumuna 9 hours gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 08:09 olduğunda sonuncusu ise saat 23:09 olduğunda istasyondan ayrılır.

İstanbul - Isparta hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Öz Isparta Turizm and Isparta Petrol ile İstanbul Isparta arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.