İstanbul - Bursa arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 34,88TL
Yolculuk süresi 3 sa 15 dk
Günlük bağlantılar 176
İlk kalkış: 00:15
Son kalkış: 23:59
Mesafe 92km

Virail ile İstanbul konumundan Bursa konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

İstanbul konumundan Bursa konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Bursa konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Kalkış istasyonları hangileridir?

İstanbul konumundan Bursa konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, İSTANBUL (Alibeyköy) and İSTANBUL (Esenler) ve Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Bursa her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
49 TL47 TL45 TL45 TL45 TL45 TL45 TL

İstanbul ilinden Bursa iline otobüsler


İstanbul Bursa arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

İstanbul konumundan Bursa konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Bursa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 23 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 23 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

İstanbul - Bursa hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

İlk otobüs İstanbul konumundan saatler 10:12 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 23:02 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 3 hours and 20 minutes iken, en hızlı seferler sizi 3 hours gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs hatları sizi İstanbul konumundan Bursa konumuna götürür?

Özkaymak, Pamukkale Turizm, Balıkesir Uludağ and Anadolu Ulaşım şirketi de, virailin İstanbul konumundan Bursa konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.