İstanbul - Bursa arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 53,86TL
Yolculuk süresi 3 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 101
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 92km

Virail ile İstanbul konumundan Bursa konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

İstanbul konumundan Bursa konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Bursa konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

İstanbul konumundan Bursa konumuna ortalama otobüs biletleri 7,97 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, İstanbul konumundan Bursa konumuna, 8,39 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

İstanbul konumundan Bursa konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

İstanbul konumundan Bursa konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Dudullu Ataşehir, Alibeyköy Otogarı and Esenler Otogarı ve Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Bursa her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
41 TL42 TL42 TL42 TL47 TL42 TL43 TL

İstanbul ilinden Bursa iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

İstanbul ve Bursa arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

İstanbul konumundan Bursa konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Bursa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 101 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 101 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

İstanbul konumundan Bursa konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

İlk otobüs İstanbul konumundan saatler 10:03 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 22:03 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 2 hours and 52 minutes iken, en hızlı seferler sizi 1 hour and 45 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Otobüs ile İstanbul - Bursa: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Özkaymak, Kütahyalılar Turizm and Güney Akdeniz Seyahat ile İstanbul Bursa arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.