İstanbul - Bursa arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 71,71 TL
Yolculuk süresi 3 sa 29 dk
Günlük bağlantılar 48
İlk kalkış 02:00
Son kalkış 20:20
Mesafe 92 km

Virail ile İstanbul konumundan Bursa konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: İstanbul Bursa arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

İstanbul konumundan Bursa konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 74,67 TL iken, İstanbul konumundan Bursa konumuna, 58,40 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Bilet fiyatı : - her gün

72,80 TL 73,26 TL 72,53 TL Tümünü gör 72,62 TL 73,26 TL Tümünü gör

İstanbul ilinden Bursa iline otobüsler

İstanbul konumundan Bursa konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Yolculuğun ortlama süresi 3 sa 28 dk kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Bursa konumuna :1 sa 29 dk gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 02:35 olduğunda sonuncusu ise saat 20:20 olduğunda istasyondan ayrılır.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

İstanbul konumundan Bursa konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Bursa konumuna seyahatleriniz için her gün 52 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 52 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Bursa konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

İstanbul konumundan Bursa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 52 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 52 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.