İstanbul - Bursa arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Bursa şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 41,11TL
Yolculuk süresi 3 sa 15 dk
Günlük bağlantılar 176
İlk kalkış: 00:15
Son kalkış: 23:59
Mesafe 92km

Virail ile İstanbul konumundan Bursa konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

İstanbul konumundan Bursa konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Bursa konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Kalkış istasyonları hangileridir?

İstanbul konumundan Bursa konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, İSTANBUL (Esenler), İSTANBUL (Alibeyköy), Alibeyköy Otogarı and Esenler Otogarı ve Otogarı and Bursa Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Bursa her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
77 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 76 TL Tümünü gör

İstanbul Bursa arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

İstanbul konumundan Bursa konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Bursa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 87 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 87 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

İstanbul - Bursa hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

İlk otobüs İstanbul konumundan saatler 07:12 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 23:07 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 3 hours and 26 minutes iken, en hızlı seferler sizi 3 hours and 30 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs hatları sizi İstanbul konumundan Bursa konumuna götürür?

Balıkesir Uludağ, Anadolu Ulaşım, Pamukkale Turizm and Metro Turizm şirketi de, virailin İstanbul konumundan Bursa konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.