Samsun - Bursa arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Bursa şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 103,36TL
Yolculuk süresi 12 saat
Günlük bağlantılar 18
İlk kalkış: 18:30
Son kalkış: 23:30
Mesafe 622km

Virail sizin için, Samsun konumundan Bursa konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Samsun Bursa arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Samsun konumundan Bursa konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 18,20 TL iken, Samsun konumundan Bursa konumuna, 16,09 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Bursa konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Samsun konumundan Bursa konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Samsun Otogari ve Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Samsun ilinden Bursa iline otobüsler


Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

Samsun konumundan Bursa konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Samsun konumundan Bursa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 1 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Bursa konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs Samsun konumundan saatler 18:03 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 21:03 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 12 hours iken, en hızlı seferler sizi 11 hours gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs hatları sizi Samsun konumundan Bursa konumuna götürür?

Samsun konumundan Bursa konumuna, ortaklarımızdan Yeni As Bafra Turizm, Kaptanoğlu Seyahat, Sahil Seyahat, Bafra Express Turizm, Kanberoğlu Turizm, Özgül Bafra Turizm and Ali Osman Ulusoy otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.