Bursa - Samsun arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 98,31 TL
Yolculuk süresi 12 sa 28 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış 10:30
Son kalkış 18:00
Mesafe 622 km

Bursa konumundan Samsun konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail sayesinde, birkaç adımda Bursa konumundan Samsun konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bursa konumundan Samsun konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Bursa konumundan Samsun konumuna ortalama otobüs biletleri 111,07 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Bursa konumundan Samsun konumuna, 98,31 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Bursa ilinden Samsun iline otobüsler

Bursa - Samsun hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Samsun konumuna hareket eden ilk otobüs saat 10:30 kalkarken, sonuncusu saatler 18:00 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 12 sa 28 dk kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :10 sa 30 dk kadar düşürür.

Bu kadar uzun yolculuklar için otobüsle seyahat en iyi çözüm olmayabilir. Uçakla yolculuğa bir göz atın: biraz da şansla, Bursa Samsun arası indirimli uçak biletleri bulaiblir, yolculuğunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Bursa konumundan Samsun konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Samsun konumuna seyahatleriniz için her gün 4 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 4 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Yolculuğunuz boyunca aynı otobüsle devam etmek ve değişim yapmamak istiyorsanız direkt bir hat seçiniz. Buna rağmen, yolculuk daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu güzergahlarda hele ki son dakika karar verdiğiniz yolculuklar için aktarmalı bir sefer seçmek daha uygun olabilir.

Her gün, Bursa konumundan Samsun konumuna otobüsle 4 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.