Bursa - Samsun arası otobüs bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 71,45TL
Yolculuk süresi 12 sa 19 dk
Günlük bağlantılar 16
İlk kalkış: 10:30
Son kalkış: 19:30
Mesafe 622km

Bursa konumundan Samsun konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Bursa konumundan Samsun konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Bursa konumundan Samsun konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Bursa konumundan Samsun konumuna ortalama otobüs biletleri 18,57 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Bursa konumundan Samsun konumuna, 11,13 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Bursa konumundan Samsun konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Otogarı ve Samsun Otogari istasyonlarını kullanırlar.

Bursa ilinden Samsun iline otobüsler


Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Samsun konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

Bursa konumundan Samsun konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Samsun konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 4 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Bursa - Samsun hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Yolculuğun ortlama süresi 11 hours and 34 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Samsun konumuna 11 hours gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 15:03 olduğunda sonuncusu ise saat 19:03 olduğunda istasyondan ayrılır.

Otobüs ile Bursa - Samsun: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Özgül Bafra Turizm, Yeni As Bafra Turizm, Bafra Express Turizm and Kanberoğlu Turizm ile de, Bursa konumundan Samsun konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.