Bursa - Konya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 120 TL
Yolculuk süresi 8 saat
Günlük bağlantılar 23
İlk kalkış: 07:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 391km

Bursa konumundan Konya konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda Bursa konumundan Konya konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bursa konumundan Konya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Bursa konumundan Konya konumuna ortalama otobüs biletleri 52,05 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Bursa konumundan Konya konumuna, 13,17 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Konya konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Bursa konumundan Konya konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Otogarı ve Eski Garaj and KONYA istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Bursa - Konya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 69,16 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Bursa Konya arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Bursa ve Konya arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Bursa konumundan Konya konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Konya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 1 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Bursa - Konya hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Konya konumuna hareket eden ilk otobüs saat 07:03 kalkarken, sonuncusu saatler 23:12 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 7 hours and 35 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 7 hours and 31 minutes kadar düşürür.

Otobüs ile Bursa - Konya: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Bursa konumundan Konya konumuna Kontur Turizm, Özkaymak, Ak Turizm, Lüks Aksel Seyahat and Çayırağası Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.