Bursa - Konya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 64,51 TL
Yolculuk süresi 7 sa 52 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 13:00
Son kalkış 09:00
Mesafe 391 km

Bursa konumundan Konya konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Bursa konumundan Konya konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Bursa konumundan Konya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Bursa konumundan Konya konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 66,88 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 64,51 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Bursa ilinden Konya iline otobüsler

Bursa - Konya hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Konya konumuna hareket eden ilk otobüs saat 13:00 kalkarken, sonuncusu saatler 09:00 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 7 sa 52 dk kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :7 sa 30 dk kadar düşürür.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Gün içinde Bursa Konya arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Konya konumuna seyahatleriniz için her gün 2 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 2 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Konya konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Bursa konumundan Konya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 2 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.