Bursa - Kayseri arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 144 TL
Yolculuk süresi 12 sa 6 dk
Günlük bağlantılar 27
İlk kalkış: 12:30
Son kalkış: 21:00
Mesafe 573km

Bursa konumundan Kayseri konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Eğer Bursa konumundan Kayseri konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Bursa konumundan Kayseri konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Bursa konumundan Kayseri konumuna 15,82 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 57,93 TL civarındadır.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Bursa konumundan Kayseri konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Otogarı ve Kayseri Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bursa ilinden Kayseri iline otobüsler


Bursa Kayseri arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Kayseri konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

Gün içinde Bursa Kayseri arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Kayseri konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 2 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Kayseri konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Bursa konumundan ayrılan ilk otobüs saat 12:04 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 16:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 11 hours and 38 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 10 hours and 30 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Bursa konumundan Kayseri konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Bursa konumundan Kayseri konumuna Lider Muş Tur, Muş Yolu Turizm, Star Diyarbakir, Ak Turizm, Öz Diyarbakir, Özlem Diyarbakır and Elazığ Hazar Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.