Bursa - Kayseri arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 87,20 TL
Yolculuk süresi 10 sa 41 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış 16:30
Son kalkış 17:30
Mesafe 573 km

Virail sizin için, Bursa konumundan Kayseri konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Bursa Kayseri arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Bursa konumundan Kayseri konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Bursa konumundan Kayseri konumuna ortalama otobüs biletleri 114,90 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Bursa konumundan Kayseri konumuna, 87,20 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Bursa ilinden Kayseri iline otobüsler

Bursa - Kayseri hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Kayseri konumuna hareket eden ilk otobüs saat 16:30 kalkarken, sonuncusu saatler 17:30 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 10 sa 41 dk kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :10 saat kadar düşürür.

Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Kayseri konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

Bursa konumundan Kayseri konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Kayseri konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 3 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Her gün, Bursa konumundan Kayseri konumuna otobüsle 3 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.