Otobüs Balıkesir - Kayseri ₺345,17'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺345,17

Balıkesir - Kayseri arası otobüs yolculuğu

Balıkesir'dan Kayseri'ye otobüs ile yolculuk 663,33 km'dir ve 13 sa. 35 dk. sürer. Her gün 4 bağlantıları vardır, ilk kalkış 05:30'de ve sonuncusu 14:30'dedir. Balıkesir'dan Kayseri'ye otobüs ile en az ₺345,17 veya en fazla ₺465,56 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺345,17.

En düşük fiyat₺345,17
Yolculuk Süresi13 sa. 35 dk.
Günlük Bağlantı4
En düşük fiyat₺345,17
En yüksek fiyat₺465,56
İlk Kalkış05:30
Son Kalkış14:30
Mesafe663,33 km
KalkışBalıkesir
VarışKayseri
FirmaKâmil Koç, Beydağı Turizm

Balıkesir - Kayseri Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Virail sizin için, Balıkesir konumundan Kayseri konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Balıkesir konumundan Kayseri konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Balıkesir konumundan Kayseri konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Balıkesir konumundan Kayseri konumuna, sadece ₺345,17 gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat ₺420,83 civarındadır.

Balıkesir konumundan Kayseri konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

İlk otobüs Balıkesir konumunu saat 05:30 olduğunda terk eder, sonuncusu ise 14:30. Yolculuk ortalama 13 sa. 35 dk. kadar sürer. Balıkesir konumundan ayrılan ilk otobüs saat 05:30 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 14:30 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 13 sa. 35 dk. sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer :13 sa. 0 dk. gibi bir sürede tamamlanabilir.

Balıkesir konumundan Kayseri konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Balıkesir konumundan Kayseri konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 4 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 4 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Balıkesir konumundan Kayseri konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 4 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 4 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Balıkesir ile Kayseri arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Balıkesir - Kayseri arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Balıkesir - Kayseri arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Balıkesir - Kayseri arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Balıkesir - Kayseri seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Balıkesir şehrinden Kayseri şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Otobüs firmaları hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺327,86 ile ₺462,06 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 29%'ye kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Balıkesir'den Kayseri'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Balıkesir - Kayseri otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺217,96, ortalama ₺352,96 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺452,49 kadar olabilir.

Kayseri konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Kayseri konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Balıkesir - Kayseri CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
46.43kg
Otobüs
49.75kg
Uçak
132.67kg
araba
106.13kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Balıkesir şehrinden Kayseri şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Balıkesir şehrinden Kayseri şehrine giden bir otobüs bileti, ₺420,83'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺345,17 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Balıkesir ile Kayseri arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Balıkesir ile Kayseri arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺345,17'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Balıkesir ve Kayseri arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Balıkesir şehriyle Kayseri şehri arası mesafe 663,33 km'dir.
Balıkesir ve Kayseri arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Balıkesir ile Kayseri yolculuk ortalama olarak 13 sa. 35 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 13 sa. 0 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Balıkesir konumundan Kayseri istikametine hangi şirketler hizmet sağlamaktadır?
Balıkesir - Kayseri güzergahı 1 operatör kapsamındadır. Virail'da bu güzargah için bulabileceğiniz operatörler: Kâmil Koç and Beydağı Turizm.
Balıkesir şehrinden Kayseri şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Balıkesir ile Kayseri arası günde ortalama 4 bağlantı bulunur.
Balıkesir konumundan Kayseri istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Balıkesir şehrinden Kayseri şehrine en erken otobüs 05:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Balıkesir konumundan Kayseri istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Balıkesir şehrinden Kayseri şehrine en son otobüs 14:30 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Balıkesir şehrinden Kayseri şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺345,17 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Balıkesir şehrinden Kayseri şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Balıkesir şehrinden Kayseri şehrine gitmek için ortalama 4 doğrudan bağlantı vardır.
Balıkesir ile Kayseri arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Balıkesir ve Kayseri arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 13 sa. 0 dk.'dır.
Balıkesir şehrinden Kayseri şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Balıkesir ile Kayseri arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Balıkesir ile Kayseri arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Balıkesir şehrinden Kayseri şehrine olan otobüs yolculuğu 49.75kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Balıkesir'dan yerele geçin

Trend rotalar

Balıkesir'dan hafta sonu kaçamakları

Balıkesir ve yakın bölgelerden uluslararası rotalar

Balıkesir'dan diğer hedefler

Kayseri iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar