İstanbul - Tokat arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 180 TL
Yolculuk süresi 11 sa 40 dk
Günlük bağlantılar 32
İlk kalkış: 09:00
Son kalkış: 22:45
Mesafe 646km

Virail sizin için, İstanbul konumundan Tokat konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

İstanbul konumundan Tokat konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Tokat konumuna otobüs biletleri ne kadar?

İstanbul konumundan Tokat konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 70,25 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 19,78 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Otobüsle Tokat konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

İstanbul konumundan Tokat konumuna hareket eden otobüsler, Alibeyköy Otogarı, Esenler Otogarı and Ahmediye istasyonundan kalkar ve Tokat Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

İstanbul ilinden Tokat iline otobüsler


İstanbul Tokat arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Son derece ucuz olmasına rağmen İstanbul Tokat arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

İstanbul konumundan Tokat konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Tokat konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 1 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Tokat konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs İstanbul konumundan saatler 09:04 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 20:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 20 hours and 10 minutes iken, en hızlı seferler sizi 8 hours and 59 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Otobüs ile İstanbul - Tokat: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Tokat Seyahat, Kale Seyahat, Net Turizm and Tokat Yıldızı şirketi de, virailin İstanbul konumundan Tokat konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.