İstanbul - Tokat arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 125,05TL
Yolculuk süresi 18 saat
Günlük bağlantılar 32
İlk kalkış: 09:00
Son kalkış: 22:45
Mesafe 646km

Virail sizin için, İstanbul konumundan Tokat konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

İstanbul konumundan Tokat konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Tokat konumuna otobüs biletleri ne kadar?

İstanbul konumundan Tokat konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 19,48 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 19,48 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Otobüsle Tokat konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

İstanbul konumundan Tokat konumuna hareket eden otobüsler, Esenler Otogarı, İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) and Alibeyköy Otogarı istasyonundan kalkar ve Tokat Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Tokat her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
410,83 TL Tümünü gör 829,81 TL564,89 TL635,50 TL437,79 TL Tümünü gör

İstanbul ilinden Tokat iline otobüsler


İstanbul Tokat arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Son derece ucuz olmasına rağmen İstanbul Tokat arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

İstanbul konumundan Tokat konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Tokat konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 32 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 16 seferlerinin yanı sıra, direkt 16 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Tokat konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs İstanbul konumundan saatler 19:04 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 20:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 42 hours and 38 minutes iken, en hızlı seferler sizi 9 hours and 30 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Otobüs ile İstanbul - Tokat: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Kale Seyahat and Net Turizm şirketi de, virailin İstanbul konumundan Tokat konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.