İstanbul - Konya arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Konya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 101,88TL
Yolculuk süresi 10 sa 59 dk
Günlük bağlantılar 91
İlk kalkış: 10:30
Son kalkış: 23:30
Mesafe 463km

Virail ile İstanbul konumundan Konya konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda İstanbul konumundan Konya konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Konya konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

İstanbul konumundan Konya konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 47,87 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 15,86 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Konya konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

İstanbul konumundan Konya konumuna hareket eden otobüsler, İSTANBUL (Esenler), İSTANBUL (Alibeyköy) and Alibeyköy Otogarı istasyonundan kalkar ve KONYA and Konya Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Konya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
129 TL128 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 111 TL Tümünü gör
625 TL746 TL231 TL184 TL114 TL409 TL251 TL

İstanbul ilinden Konya iline otobüsler


İstanbul Konya arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

İstanbul konumundan Konya konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Konya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 4 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 4 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Konya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs İstanbul konumundan saatler 10:11 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 23:06 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 10 hours and 53 minutes iken, en hızlı seferler sizi 10 hours and 30 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs firmaları İstanbul - Konya güzergahında hizmet vermektedir?

Özkaymak, Kontur Turizm and Metro Turizm ile İstanbul Konya arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.