İstanbul - Konya arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 102 TL
Yolculuk süresi 10 sa 32 dk
Günlük bağlantılar 91
İlk kalkış: 10:30
Son kalkış: 23:30
Mesafe 463km

Virail ile İstanbul konumundan Konya konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda İstanbul konumundan Konya konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Konya konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

İstanbul konumundan Konya konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 201,41 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 15,86 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Konya konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

İstanbul konumundan Konya konumuna hareket eden otobüsler, İSTANBUL (Esenler), İSTANBUL (Alibeyköy) and Alibeyköy Otogarı istasyonundan kalkar ve KONYA and Konya Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Konya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
97 TL81 TL81 TL82 TL82 TL97 TL81 TL
419 TL499 TL276 TL223 TL435 TL94 TL72 TL
Tümünü gör 104 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İstanbul ilinden Konya iline otobüsler


İstanbul Konya arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

İstanbul konumundan Konya konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Konya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 12 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 12 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Konya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs İstanbul konumundan saatler 10:11 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 23:09 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 10 hours and 52 minutes iken, en hızlı seferler sizi 10 hours and 30 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs firmaları İstanbul - Konya güzergahında hizmet vermektedir?

Özkaymak, Kontur Turizm and Metro Turizm ile İstanbul Konya arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.