Denizli - Konya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 51 TL
Yolculuk süresi 7 saat
Günlük bağlantılar 44
İlk kalkış: 00:45
Son kalkış: 23:59
Mesafe 299km

Virail sizin için, Denizli konumundan Konya konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail sayesinde, birkaç adımda Denizli konumundan Konya konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Denizli konumundan Konya konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Denizli konumundan Konya konumuna, sadece 8,00 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 24,56 TL civarındadır.

Denizli ve Konya konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Denizli - Konya istikametindeki otobüs hatları DENİZLİ istasyonundan kalkar ve KONYA istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Denizli ilinden Konya iline otobüsler


Denizli Konya arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Gün içinde Denizli Konya arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Denizli konumundan Konya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 6 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 6 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Konya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 5 hours and 49 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Konya konumuna 5 hours gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 00:04 olduğunda sonuncusu ise saat 15:04 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi Denizli konumundan Konya konumuna götürür?

Denizli konumundan Konya konumuna, ortaklarımızdan Lüks Aksel Seyahat, Isparta Petrol, Iğdırlı Turizm, Esadaş and Malatya Zafer Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.