Denizli - Konya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 72,98 TL
Yolculuk süresi 6 sa 50 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış 01:01
Son kalkış 23:30
Mesafe 299 km

Denizli konumundan Konya konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Eğer Denizli konumundan Konya konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Denizli konumundan Konya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Denizli konumundan Konya konumuna, sadece 49,11 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 76,58 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : - her gün

Tümünü gör 72,98 TL 72,98 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Denizli ilinden Konya iline otobüsler

Denizli konumundan Konya konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Yolculuğun ortlama süresi 6 sa 52 dk kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Konya konumuna :5 saat gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 02:15 olduğunda sonuncusu ise saat 23:30 olduğunda istasyondan ayrılır.

Denizli Konya arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Denizli konumundan Konya konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Denizli konumundan Konya konumuna seyahatleriniz için her gün 3 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 3 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

Her gün, Denizli konumundan Konya konumuna otobüsle 3 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.