Denizli - Konya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 50,36TL
Yolculuk süresi 6 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 44
İlk kalkış: 00:45
Son kalkış: 23:59
Mesafe 299km

Virail sizin için, Denizli konumundan Konya konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail sayesinde, birkaç adımda Denizli konumundan Konya konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Denizli konumundan Konya konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Denizli konumundan Konya konumuna, sadece 7,84 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 16,06 TL civarındadır.

Denizli ve Konya konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Denizli - Konya istikametindeki otobüs hatları DENİZLİ and Denizli Otogarı istasyonundan kalkar ve KONYA and Konya Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : Denizli - Konya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
369 TL335 TL Tümünü gör 231 TL254 TL Tümünü gör 294 TL
66 TL65 TL61 TL51 TL50 TL Tümünü gör 69 TL

Denizli ilinden Konya iline otobüsler


Denizli Konya arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Gün içinde Denizli Konya arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Denizli konumundan Konya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 5 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 5 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Konya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 23 hours kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Konya konumuna 6 hours gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 14:04 olduğunda sonuncusu ise saat 23:01 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi Denizli konumundan Konya konumuna götürür?

Denizli konumundan Konya konumuna, ortaklarımızdan Malatya Zafer Turizm, Isparta Petrol and Kontur Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.