Denizli - Malatya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 131 TL
Yolculuk süresi 16 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 9
İlk kalkış: 15:00
Son kalkış: 19:15
Mesafe 810km

Denizli konumundan Malatya konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Denizli konumundan Malatya konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Denizli konumundan Malatya konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Denizli konumundan Malatya konumuna, sadece 20,37 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 31,99 TL civarındadır.

Denizli ve Malatya konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Denizli konumundan DENİZLİ istasyonundan hareket eden otobüsler, Malatya konumundaki Malatya Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Denizli ilinden Malatya iline otobüsler


Denizli Malatya arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Bu kadar uzun yolculuklar için otobüsle seyahat en iyi çözüm olmayabilir. Uçakla yolculuğa bir göz atın: biraz da şansla, Denizli Malatya arası indirimli uçak biletleri bulaiblir, yolculuğunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Denizli konumundan Malatya konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Denizli konumundan Malatya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 1 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Malatya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Denizli konumundan ayrılan ilk otobüs saat 15:04 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 19:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 17 hours and 15 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 12 hours and 15 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Denizli - Malatya hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Denizli konumundan Malatya konumuna, ortaklarımızdan Vangölü, Malatya Zafer Turizm, Elazığ Murat Turizm, Best Van Turizm and Öz Elbistan otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.