Bursa - Malatya arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 134,96TL
Yolculuk süresi 15 sa 20 dk
Günlük bağlantılar 18
İlk kalkış: 11:00
Son kalkış: 18:00
Mesafe 820km

Bursa konumundan Malatya konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail sayesinde, birkaç adımda Bursa konumundan Malatya konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bursa konumundan Malatya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Bursa konumundan Malatya konumuna 21,01 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 33,94 TL civarındadır.

Otobüsle Malatya konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Bursa konumundan Otogarı and Bursa Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Malatya konumundaki Malatya Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.


Son derece ucuz olmasına rağmen Bursa Malatya arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

Bursa konumundan Malatya konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Malatya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 2 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Bursa - Malatya hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Otobüsle Bursa konumundan Malatya konumuna ulaşmak ortlama 19 hours and 8 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 15 hours and 15 minutes olur. İlk otobüs Bursa konumundan saat 12:04 olduğunda ,sonuncusu ise 17:03 olduğunda hareket eder.

Otobüs ile Bursa - Malatya: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Elazığ Hazar Turizm, Lider Muş Tur, Can Dersim Tuncelililer, Star Diyarbakir, Öz Diyarbakir, Beydağı Turizm and Malatya Zafer Turizm ile de, Bursa konumundan Malatya konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.