Bursa - Malatya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 153,07 TL
Yolculuk süresi 15 sa 58 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 17:00
Son kalkış 11:30
Mesafe 820 km

Bursa konumundan Malatya konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Bursa konumundan Malatya konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Bursa konumundan Malatya konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Bursa konumundan Malatya konumuna 153,07 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 161,64 TL civarındadır.

Bursa ilinden Malatya iline otobüsler

Bursa - Malatya hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Yolculuğun ortlama süresi 15 sa 58 dk kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Malatya konumuna :15 sa 15 dk gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 17:00 olduğunda sonuncusu ise saat 11:30 olduğunda istasyondan ayrılır.

Bu kadar uzun bir yolculuk için size bir önerimiz var: Malatya konumuna bir uçak bileti bakabilir ya da bütçeniz kısıtlıysa gece yolculuğu yapabileceğiniz otobüs ve tren seferlerini deneyebilirsiniz. Bu şekilde gün içinde tatilinizin tadını çıkarmak için daha çok zamanınız olur.

Bursa konumundan Malatya konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Malatya konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 2 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Malatya konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, Bursa konumundan Malatya konumuna otobüsle 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.