Bursa - Malatya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 241 TL
Yolculuk süresi 16 sa 22 dk
Günlük bağlantılar 18
İlk kalkış: 11:00
Son kalkış: 18:00
Mesafe 820km

Bursa konumundan Malatya konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail sayesinde, birkaç adımda Bursa konumundan Malatya konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bursa konumundan Malatya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Bursa konumundan Malatya konumuna 26,47 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 105,26 TL civarındadır.

Otobüsle Malatya konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Bursa konumundan Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Malatya konumundaki Malatya Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Bursa - Malatya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 153 TL Tümünü gör Tümünü gör

Bursa ilinden Malatya iline otobüsler


Son derece ucuz olmasına rağmen Bursa Malatya arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

Bursa konumundan Malatya konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Malatya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 1 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Bursa - Malatya hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Otobüsle Bursa konumundan Malatya konumuna ulaşmak ortlama 19 hours and 12 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 11 hours and 55 minutes olur. İlk otobüs Bursa konumundan saat 11:04 olduğunda ,sonuncusu ise 15:04 olduğunda hareket eder.

Otobüs ile Bursa - Malatya: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Best Van Turizm, Muş Yolu Turizm, Lider Muş Tur, Vangölü, Can Dersim Tuncelililer, Star Diyarbakir and Öz Diyarbakir ile de, Bursa konumundan Malatya konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.