Mardin - Amasya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Amasya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 110,55TL
Yolculuk süresi 35 sa 35 dk
Günlük bağlantılar 6
İlk kalkış: 15:30
Son kalkış: 17:30
Mesafe 564km

Mardin konumundan Amasya konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Mardin konumundan Amasya konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Mardin konumundan Amasya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 18,78 TL iken, Mardin konumundan Amasya konumuna, 17,21 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Mardin konumundan Amasya konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Mardin konumundan Amasya konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Mardin Otogarı ve Amasya Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Mardin ilinden Amasya iline otobüsler


Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Amasya konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

Mardin konumundan Amasya konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Mardin konumundan Amasya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 6 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 3 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 3 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Mardin - Amasya hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

İlk otobüs Mardin konumundan saatler 15:04 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 17:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 35 hours and 35 minutes iken, en hızlı seferler sizi 13 hours gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Mardin - Amasya hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Mardin konumundan Amasya konumuna, ortaklarımızdan Özlem Cizre Nuh, Öz Diyarbakir and Mardin Seyahat otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.