Denizli - Kahramanmaraş arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Kahramanmaraş şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 135 TL
Yolculuk süresi 16 sa 15 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 16:00
Son kalkış: 19:15
Mesafe 690km

Denizli konumundan Kahramanmaraş konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Denizli Kahramanmaraş arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Denizli konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Denizli konumundan Kahramanmaraş konumuna 20,97 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 21,81 TL civarındadır.

Kahramanmaraş konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Denizli konumundan Kahramanmaraş konumuna hareket eden otobüsler, DENİZLİ istasyonundan kalkar ve Kahramanmaraş Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Denizli ilinden Kahramanmaraş iline otobüsler


Bu kadar uzun bir yolculuk için size bir önerimiz var: Kahramanmaraş konumuna bir uçak bileti bakabilir ya da bütçeniz kısıtlıysa gece yolculuğu yapabileceğiniz otobüs ve tren seferlerini deneyebilirsiniz. Bu şekilde gün içinde tatilinizin tadını çıkarmak için daha çok zamanınız olur.

Denizli konumundan Kahramanmaraş konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Denizli konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 1 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Denizli konumundan Kahramanmaraş konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Kahramanmaraş konumuna hareket eden ilk otobüs saat 16:04 kalkarken, sonuncusu saatler 19:04 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 17 hours and 32 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 14 hours and 30 minutes kadar düşürür.

Hangi otobüs hatları sizi Denizli konumundan Kahramanmaraş konumuna götürür?

Virail'in birçok ortağı arasından Aksu Turizm and Adıyaman Ünal Turizm ile de, Denizli konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.