Antalya - Malatya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 140 TL
Yolculuk süresi 16 sa 35 dk
Günlük bağlantılar 11
İlk kalkış: 10:30
Son kalkış: 18:00
Mesafe 690km

Virail sizin için, Antalya konumundan Malatya konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Antalya konumundan Malatya konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Antalya konumundan Malatya konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Antalya konumundan Malatya konumuna 21,80 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 33,97 TL civarındadır.

Antalya konumundan Malatya konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Antalya konumundan Malatya konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, ANTALYA ve Malatya Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Antalya ilinden Malatya iline otobüsler


Son derece ucuz olmasına rağmen Antalya Malatya arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

Antalya konumundan Malatya konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Antalya konumundan Malatya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 2 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Malatya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 48 hours and 37 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Malatya konumuna 11 hours and 39 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 10:04 olduğunda sonuncusu ise saat 18:04 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi Antalya konumundan Malatya konumuna götürür?

Antalya konumundan Malatya konumuna Has Bingöl, Beydağı Turizm, Can Dersim Tuncelililer, Öz Elazığlılar Seyahat, Elazığ Murat Turizm and Öz Elbistan otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.