Denizli - İstanbul arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 125,19 TL
Yolculuk süresi 12 sa 27 dk
Günlük bağlantılar 6
İlk kalkış 01:30
Son kalkış 20:00
Mesafe 360 km

Virail ile Denizli konumundan İstanbul konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Denizli konumundan İstanbul konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Denizli konumundan İstanbul konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Denizli konumundan İstanbul konumuna, sadece 104,05 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 143,32 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : - her gün

125,65 TL 126,19 TL Tümünü gör 150,70 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
188,06 TL 169,56 TL Tümünü gör 225,87 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Denizli ilinden İstanbul iline otobüsler

İstanbul konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs Denizli konumundan saatler 08:30 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 20:00 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 11 sa 57 dk iken, en hızlı seferler sizi :7 sa 45 dk gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Denizli ve İstanbul arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Denizli konumundan İstanbul konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Denizli konumundan İstanbul konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 16.5 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 16.5 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, İstanbul konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, Denizli konumundan İstanbul konumuna otobüsle 16.5 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.