Ankara - Malatya arası otobüs bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 65,70TL
Yolculuk süresi 10 sa 20 dk
Günlük bağlantılar 53
İlk kalkış: 01:15
Son kalkış: 23:59
Mesafe 502km

Ankara konumundan Malatya konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Ankara Malatya arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Ankara konumundan Malatya konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 110,50 TL iken, Ankara konumundan Malatya konumuna, 10,00 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Ankara ve Malatya konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Ankara konumundan Aşti istasyonundan hareket eden otobüsler, Malatya konumundaki Malatya Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Ankara - Malatya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
111,62 TL105,25 TL105,38 TL102,16 TL106,69 TL111,82 TL117,14 TL

Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Malatya konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

Gün içinde Ankara Malatya arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan Malatya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 4 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 4 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Malatya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Malatya konumuna hareket eden ilk otobüs saat 15:04 kalkarken, sonuncusu saatler 23:08 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 13 hours and 5 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 9 hours and 30 minutes kadar düşürür.

Otobüs ile Ankara - Malatya: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Siirt Petrol, Muş Yolu Turizm, Özlem Diyarbakır, Can Dersim Tuncelililer, Lider Muş Tur, Vangölü, Beydağı Turizm, Has Bingöl, Öz Elazığlılar Seyahat, Cesur Bingöl Seyahat and Elazığ Murat Turizm ile Ankara Malatya arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.