Ankara - Kahramanmaraş arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 107 TL
Yolculuk süresi 8 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 13
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:30
Mesafe 438km

Ankara konumundan Kahramanmaraş konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail sayesinde, birkaç adımda Ankara konumundan Kahramanmaraş konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Ankara konumundan Kahramanmaraş konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Ankara konumundan Kahramanmaraş konumuna, sadece 16,73 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 45,75 TL civarındadır.

Otobüsle Kahramanmaraş konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Ankara konumundan Kahramanmaraş konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, ANKARA ve Kahramanmaraş Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Ankara - Kahramanmaraş her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör 342 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Ankara ilinden Kahramanmaraş iline otobüsler


Ankara Kahramanmaraş arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Ankara ve Kahramanmaraş arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Gün içinde Ankara Kahramanmaraş arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 2 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Kahramanmaraş konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 8 hours and 21 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Kahramanmaraş konumuna 6 hours and 58 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 00:06 olduğunda sonuncusu ise saat 22:06 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi Ankara konumundan Kahramanmaraş konumuna götürür?

Virail'in birçok ortağı arasından Süha Turizm, Ak Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm and Aksu Turizm ile de, Ankara konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.