Malatya - Ankara arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Ankara şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 91,34TL
Yolculuk süresi 9 sa 47 dk
Günlük bağlantılar 60
İlk kalkış: 02:00
Son kalkış: 23:00
Mesafe 502km

Malatya konumundan Ankara konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Malatya konumundan Ankara konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Malatya konumundan Ankara konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Malatya konumundan Ankara konumuna, sadece 14,22 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 65,44 TL civarındadır.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Malatya konumundan Ankara konumuna hareket eden otobüsler, Malatya Otogarı istasyonundan kalkar ve ANKARA and Aşti istasyonuna ulaşırlar.

Bilet fiyatı : Malatya - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
151 TL148 TL Tümünü gör 151 TL148 TL148 TL148 TL
Tümünü gör Tümünü gör 655 TL Tümünü gör Tümünü gör 282 TL693 TL

Malatya ilinden Ankara iline otobüsler


Son derece ucuz olmasına rağmen Malatya Ankara arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

Gün içinde Malatya Ankara arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Malatya konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 1 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Ankara konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Malatya konumundan ayrılan ilk otobüs saat 02:05 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 21:05 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 12 hours and 10 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 9 hours gibi bir sürede tamamlanabilir.

Malatya - Ankara hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Vangölü, Medine Turizm, Malatya Zafer Turizm, Beydağı Turizm, Elazığ Hazar Turizm and Malatya Kayısı Kent Turizm ile de, Malatya konumundan Ankara konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.