Malatya - Adana arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 120 TL
Yolculuk süresi 5 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 32
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 22:30
Mesafe 303km

Virail sizin için, Malatya konumundan Adana konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Malatya konumundan Adana konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Malatya konumundan Adana konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Malatya konumundan Adana konumuna, sadece 13,12 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 191,72 TL civarındadır.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Malatya - Adana istikametindeki otobüs hatları Malatya Otogarı istasyonundan kalkar ve ADANA and Adana Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : Malatya - Adana her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
385,14 TL253,57 TL253,66 TL301,41 TL253,66 TL253,94 TL253,94 TL
100,50 TL100,50 TL100,50 TL100,23 TL100,50 TL100,50 TL Tümünü gör

Malatya ilinden Adana iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Malatya ve Adana arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Malatya konumundan Adana konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Malatya konumundan Adana konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 3 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Adana konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Malatya konumundan ayrılan ilk otobüs saat 01:03 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:10 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 6 hours and 3 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 6 hours gibi bir sürede tamamlanabilir.

Malatya konumundan Adana konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Malatya konumundan Adana konumuna Has Bingöl, Medine Turizm, Can Dersim Tuncelililer, Öz Elazığlılar Seyahat, Cesur Bingöl Seyahat, Elazığ Murat Turizm and Beydağı Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.