Malatya - Adana arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 20,99TL
Yolculuk süresi 7 sa 16 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 10:46
Son kalkış: 10:46
Mesafe 303km

Malatya ile Adana arası en ucuz tren biletleri virail

Virail'in sizi Adana mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Malatya konumundan Adana istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Malatya ile Adana arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Adana konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Adana konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Malatya konumundan Adana konumuna 20,99 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Adana konumuna biletler ortalama 61,36 TL kadar tutar.

,

Bilet fiyatı : Malatya - Adana her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
25 TL25 TL25 TL25 TL25 TL25 TL Tümünü gör
355 TL369 TL297 TL332 TL357 TL385 TL Tümünü gör
74 TL75 TL75 TL74 TL75 TL75 TL Tümünü gör

Malatya - Adana arası trenler


Yiyecek ve içeceklerinizi önceden almayı unutmayın

Malatya ile Adana arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Adana konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Adana konumuna hareket eden trenler, Malatya konumundan Malatya vaktinde hareket eder ve hedeflerine Adana vaktinde ulaşırlar.

Trenle Malatya konumundan Adana konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Malatya konumundan Adana konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Malatya konumundan Adana konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Adana konumuna ortalama yolculuk süresi 7 hours and 5 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 7 hours and 16 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. Malatya konumundan hareket eden ilk tren saat 10:11 kalkarken, sonuncusu saatler 10:02 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.