Malatya - Adana arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 36,07 TL
Yolculuk süresi 7 sa 16 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 13:52
Son kalkış 13:52
Mesafe 303 km

Virail üzerinden Malatya ile Adana arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Malatya konumundan Adana konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Malatya konumundan Adana konumuna ortalama tren fiyatları 36,08 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Malatya konumundan Adana konumuna fiyatlar yaklaşık 36,07 TL civarındadır.

Hangi şirketler Malatya ile Adana arasında tren seferleri düzenliyor?

Trenle, Malatya konumundan Adana konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Bilet fiyatı : - her gün

104,05 TL 104,23 TL 103,41 TL 103,41 TL 103,41 TL 102,69 TL 103,41 TL

Malatya - Adana arası trenler

Malatya konumundan Adana konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Adana konumuna ulaşmak 7 sa 16 dk kadar zaman alır. Malatya konumundan hareket eden ilk tren 13:52 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 13:52 gösterdiğinde ayrılır.

Malatya ve Adana konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Adana konumuna hareket eden trenler Malatya vaktinde hareket eder ve oraya Adana vaktinde ulaşır.

Malatya ile Adana arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Trenle Malatya konumundan Adana konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Malatya konumundan Adana konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Malatya konumundan Adana konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.