Ankara - Adana arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 59 TL
Yolculuk süresi 6 sa 16 dk
Günlük bağlantılar 86
İlk kalkış: 00:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 389km

Virail sizin için, Ankara konumundan Adana konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail sayesinde, birkaç adımda Ankara konumundan Adana konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Ankara konumundan Adana konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Ankara konumundan Adana konumuna ortalama otobüs biletleri 59,54 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Ankara konumundan Adana konumuna, 9,23 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Ankara konumundan Adana konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Ankara konumundan Adana konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, ANKARA and Aşti ve ADANA and Adana Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Ankara - Adana her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
126 TL125 TL141 TL744 TL112 TL112 TL228 TL
55 TL55 TL55 TL56 TL55 TL56 TL55 TL

Ankara ilinden Adana iline otobüsler


Ankara ve Adana arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Ankara konumundan Adana konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan Adana konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 5 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 5 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Ankara - Adana hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Adana konumuna hareket eden ilk otobüs saat 00:04 kalkarken, sonuncusu saatler 23:09 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 6 hours and 23 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 6 hours kadar düşürür.

Ankara konumundan Adana konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Ankara konumundan Adana konumuna Can Diyarbakır Turizm, Özlem Adana Turizm, Seç Turizm, Ben Turizm, Şanlıurfa Astor, Has Turizm A.Ş. and Metro Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.