Tren Ankara - Adana ₺137,33'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

Ankara - Adana arası tren yolculuğu

Ankara'dan Adana'ye tren ile yolculuk 389,91 km'dir ve 9 sa. 8 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 12:30'de ve sonuncusu 12:30'dedir. Ankara'dan Adana'ye tren ile en az ₺137,33 veya en fazla ₺255,88 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺137,33.

En düşük fiyat₺137,33
Yolculuk Süresi9 sa. 8 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺137,33
En yüksek fiyat₺255,88
İlk Kalkış12:30
Son Kalkış12:30
Mesafe389,91 km
KalkışAnkara
VarışAdana
FirmaTCDD

Ankara - Adana Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Virail üzerinden Ankara ile Adana arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Ankara konumundan Adana konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Ankara konumundan Adana konumuna ortalama tren fiyatları ₺240,05. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Ankara konumundan Adana konumuna fiyatlar yaklaşık ₺137,33 civarındadır.

Hangi şirketler Ankara ile Adana arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Ankara ile Adana arasında tren seferleri sunan ile de seyahat edebilirsiniz.

Trenle Adana konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Adana konumuna hareket eden ilk tren saat 12:30 sonuncusu ise 12:30 kalkar. Ankara konumundan Adana konumuna gitmek için gereken süre 9 sa. 8 dk.. Adana konumuna ortalama yolculuk süresi 9 sa. 8 dk. iken, oraya en hızlı bağlantılarla 9 sa. 8 dk. kadar sürede ulaşabilirsiniz. Ankara konumundan hareket eden ilk tren saat 12:30 kalkarken, sonuncusu saatler 12:30 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlardan Adana konumuna tren seferleri bulunur?

Trenler Ankara konumundan Esenboğa International Airport, ESB vaktinde ayrılır ve buraya Adana Şakirpaşa Airport, ADA vaktinde varırlar.

Ankara konumundan Adana konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Adana konumundan Ankara konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 0 güzergahlarının direkt, 1 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz. Trenle, Ankara konumundan Adana konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Adana arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - Adana arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Adana arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Adana arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Adana seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ankara şehrinden Adana şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺216,12 ile ₺242,63 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 11%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Ankara'dan Adana'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Adana tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺146,90 veya ortalama olarak ₺209,89 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺361,00 kadar olabilir.

Adana konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Adana konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - Adana seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Adana arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - Adana CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
27.29kg
Otobüs
29.24kg
Uçak
77.98kg
araba
62.38kg
Ankara ile Adana arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle Adana şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 27.29kg'dır.
Ankara ile Adana şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve Adana arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı50.69kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.95kg ve araba yolculuğuna karşı 35.09kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Adana şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Adana şehrine giden bir tren bileti, ₺240,05'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺137,33 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Adana arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Adana arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺137,33'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Adana arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Adana şehri arası mesafe 389,91 km'dir.
Ankara ve Adana arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Adana yolculuk ortalama olarak 9 sa. 8 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 9 sa. 8 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden Adana şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile Adana arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Adana istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Adana şehrine en erken tren 12:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Adana istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Adana şehrine en son tren 12:30 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Adana şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺137,33 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara ile Adana arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Adana arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 9 sa. 8 dk.'dır.
Ankara şehrinden Adana şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile Adana arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile Adana arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Adana şehrine olan tren yolculuğu 27.29kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Adana iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar