Niğde - Adana arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 17,49TL
Yolculuk süresi 3 sa 19 dk
Günlük bağlantılar 10
İlk kalkış: 09:08
Son kalkış: 09:08
Mesafe 122km

Niğde ile Adana arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Niğde ile Adana arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, Niğde ile Adana arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Niğde konumundan Adana konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Niğde konumundan Adana konumuna ortalama tren fiyatları 29,69 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Niğde konumundan Adana konumuna fiyatlar yaklaşık 17,49 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : Niğde - Adana her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
20,94 TL20,94 TL20,94 TL20,94 TL20,94 TL20,94 TL Tümünü gör

Niğde Adana arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Niğde ve Adana konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Trenler Niğde konumundan Niğde vaktinde ayrılır ve buraya Adana or Şakirpaşa vaktinde varırlar.

Niğde konumundan Adana konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Niğde konumundan Adana konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 2 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 2 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Niğde konumundan Adana konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 3 hours and 19 minutes gibi bir sürede Adana konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 3 hours and 17 minutes kadar sürer. Adana konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 09:11 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Niğde konumunu saatler 09:02 gösterdiğinde terkeder.