Ereğli - Adana arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 17,49TL
Yolculuk süresi 3 sa 7 dk
Günlük bağlantılar 6
İlk kalkış: 18:10
Son kalkış: 18:10
Mesafe 127km

Ereğli ile Adana arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail ile Ereğli Adana istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Ereğli ile Adana arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, arasında, Ereğli ile Adana arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Ereğli konumundan Adana konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Ereğli konumundan Adana konumuna 17,49 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 40,16 TL kadardır.

Bilet fiyatı : Ereğli - Adana her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
20,94 TL20,94 TL Tümünü gör 20,94 TL20,94 TL20,94 TL20,94 TL

Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Ereğli Adana arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Ereğli - Adana hattında hizmet vermektedir?

Adana konumuna, Ereğli vaktinde hareket edip hedefine Şakirpaşa or Adana vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Ereğli konumundan Adana konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Ereğli konumundan Adana konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Ereğli konumundan Adana konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Adana konumuna ortalama yolculuk süresi 3 hours and 11 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 3 hours and 16 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. Ereğli konumundan hareket eden ilk tren saat 18:11 kalkarken, sonuncusu saatler 16:03 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.