Tren Kavaklıdere, Manisa İli - İzmir ₺24,48'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Kavaklıdere, Manisa İli - İzmir arası tren yolculuğu

Kavaklıdere, Manisa İli'dan İzmir'ye tren ile yolculuk 106,01 km'dir ve 2 sa. 58 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 04:25'de ve sonuncusu 04:26'dedir. Kavaklıdere, Manisa İli'dan İzmir'ye tren ile en az ₺24,48 veya en fazla ₺48,60 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺24,48.

En düşük fiyat₺24,48
Yolculuk Süresi2 sa. 58 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺24,48
En yüksek fiyat₺48,60
İlk Kalkış04:25
Son Kalkış04:26
Mesafe106,01 km
KalkışKavaklıdere, Manisa İli
Varışİzmir
FirmaTCDD

Kavaklıdere, Manisa İli ile İzmir arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Kavaklıdere, Manisa İli konumundan İzmir konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Kavaklıdere, Manisa İli konumundan İzmir konumuna ₺24,48 tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti ₺35,35 kadardır.

Hangi şirketler sizi Kavaklıdere, Manisa İli noktasından İzmir istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Kavaklıdere, Manisa İli konumundan İzmir konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

İzmir konumuna ulaşmak 2 sa. 58 dk. kadar zaman alır. Kavaklıdere, Manisa İli konumundan hareket eden ilk tren 04:25 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 04:26 gösterdiğinde ayrılır. İzmir konumuna hareket eden ilk tren saat 04:25, son tren ise saatler 04:26 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 2 sa. 58 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 2 sa. 47 dk. gibi bir sürede İzmir konumuna ulaşabilirsiniz.

Kavaklıdere, Manisa İli ve İzmir konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Trenler Kavaklıdere, Manisa İli konumundan vaktinde ayrılır ve buraya Adnan Menderes Airport, ADB vaktinde varırlar.

Kavaklıdere, Manisa İli konumundan İzmir konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Kavaklıdere, Manisa İli konumundan İzmir konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz. Trenle İzmir konumundan Kavaklıdere, Manisa İli konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Kavaklıdere, Manisa İli konumundan İzmir konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Kavaklıdere, Manisa İli - İzmir arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Kavaklıdere, Manisa İli - İzmir arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Kavaklıdere, Manisa İli - İzmir arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Kavaklıdere, Manisa İli - İzmir seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Kavaklıdere, Manisa İli'dan İzmir'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Kavaklıdere, Manisa İli - İzmir tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺18,41 veya ortalama olarak ₺33,34 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺48,60 kadar olabilir.

İzmir konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

İzmir konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Kavaklıdere, Manisa İli - İzmir seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Kavaklıdere, Manisa İli - İzmir arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Kavaklıdere, Manisa İli - İzmir CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
7.42kg
Otobüs
7.95kg
Uçak
21.2kg
araba
16.96kg
Kavaklıdere, Manisa İli ile İzmir arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Kavaklıdere, Manisa İli şehriyle İzmir şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 7.42kg'dır.
Kavaklıdere, Manisa İli ile İzmir şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Kavaklıdere, Manisa İli ve İzmir arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı13.78kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.53kg ve araba yolculuğuna karşı 9.54kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Kavaklıdere, Manisa İli şehrinden İzmir şehrine tren bileti ne kadardır?
Kavaklıdere, Manisa İli şehrinden İzmir şehrine giden bir tren bileti, ₺35,35'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺24,48 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Kavaklıdere, Manisa İli ile İzmir arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Kavaklıdere, Manisa İli ile İzmir arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺24,48'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Kavaklıdere, Manisa İli ve İzmir arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Kavaklıdere, Manisa İli şehriyle İzmir şehri arası mesafe 106,01 km'dir.
Kavaklıdere, Manisa İli ve İzmir arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Kavaklıdere, Manisa İli ile İzmir yolculuk ortalama olarak 2 sa. 58 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 2 sa. 47 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Kavaklıdere, Manisa İli şehrinden İzmir şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Kavaklıdere, Manisa İli ile İzmir arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Kavaklıdere, Manisa İli konumundan İzmir istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Kavaklıdere, Manisa İli şehrinden İzmir şehrine en erken tren 04:25 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kavaklıdere, Manisa İli konumundan İzmir istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Kavaklıdere, Manisa İli şehrinden İzmir şehrine en son tren 04:26 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kavaklıdere, Manisa İli şehrinden İzmir şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺24,48 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Kavaklıdere, Manisa İli şehrinden İzmir şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Kavaklıdere, Manisa İli şehrinden İzmir şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Kavaklıdere, Manisa İli ile İzmir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Kavaklıdere, Manisa İli ve İzmir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 2 sa. 47 dk.'dır.
Kavaklıdere, Manisa İli şehrinden İzmir şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Kavaklıdere, Manisa İli ile İzmir arasında doğrudan bir tren vardır.
Kavaklıdere, Manisa İli ile İzmir arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Kavaklıdere, Manisa İli şehrinden İzmir şehrine olan tren yolculuğu 7.42kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Kavaklıdere, Manisa İli'dan yerele geçin

Trend rotalar

Kavaklıdere, Manisa İli'dan hafta sonu kaçamakları

Kavaklıdere, Manisa İli'dan diğer hedefler

İzmir iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar