Tren Ankara - İzmir ₺81,37'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

Ankara - İzmir arası tren yolculuğu

Ankara'dan İzmir'ye tren ile yolculuk 520,96 km'dir ve 13 sa. 14 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 09:35'de ve sonuncusu 21:00'dedir. Ankara'dan İzmir'ye tren ile en az ₺81,37 veya en fazla ₺218,70 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺81,37.

En düşük fiyat₺81,37
Yolculuk Süresi13 sa. 14 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺81,37
En yüksek fiyat₺218,70
İlk Kalkış09:35
Son Kalkış21:00
Mesafe520,96 km
KalkışAnkara
Varışİzmir
FirmaTCDD

Ankara - Izmir Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Virail üzerinden Ankara ile İzmir arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Ankara konumundan İzmir konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Ankara konumundan İzmir konumuna ortalama tren fiyatları ₺171,57. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Ankara konumundan İzmir konumuna fiyatlar yaklaşık ₺81,37 civarındadır.

Hangi şirketler sizi Ankara noktasından İzmir istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, Ankara ile İzmir arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Trenle İzmir konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

İzmir konumuna hareket eden ilk tren saat 09:35 sonuncusu ise 21:00 kalkar. Ankara konumundan İzmir konumuna gitmek için gereken süre 13 sa. 14 dk.. İzmir konumuna ortalama yolculuk süresi 13 sa. 14 dk. iken, oraya en hızlı bağlantılarla 13 sa. 2 dk. kadar sürede ulaşabilirsiniz. Ankara konumundan hareket eden ilk tren saat 09:35 kalkarken, sonuncusu saatler 21:00 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Ankara ve İzmir konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Trenler Ankara konumundan Esenboğa International Airport, ESB vaktinde ayrılır ve buraya Adnan Menderes Airport, ADB vaktinde varırlar.

Ankara konumundan İzmir konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Ankara konumundan İzmir konumuna 2 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 1 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer İzmir konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, Ankara konumundan İzmir konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Izmir arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - İzmir arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - İzmir arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - İzmir arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - İzmir seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Ankara şehrinden Izmir şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Ankara'dan İzmir'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - İzmir tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺69,22 veya ortalama olarak ₺115,12 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺151,87 kadar olabilir.

İzmir konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

İzmir konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - İzmir seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - İzmir arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - İzmir CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
36.47kg
Otobüs
39.07kg
Uçak
104.19kg
araba
83.35kg
Ankara ile İzmir arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle İzmir şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 36.47kg'dır.
Ankara ile İzmir şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve İzmir arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı67.72kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 2.6kg ve araba yolculuğuna karşı 46.88kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden İzmir şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden İzmir şehrine giden bir tren bileti, ₺171,57'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺81,37 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile İzmir arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile İzmir arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺81,37'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve İzmir arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle İzmir şehri arası mesafe 520,96 km'dir.
Ankara ve İzmir arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile İzmir yolculuk ortalama olarak 13 sa. 14 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 13 sa. 2 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden İzmir şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile İzmir arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan İzmir istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden İzmir şehrine en erken tren 09:35 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan İzmir istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden İzmir şehrine en son tren 21:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden İzmir şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺81,37 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden İzmir şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden İzmir şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile İzmir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve İzmir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 13 sa. 2 dk.'dır.
Ankara şehrinden İzmir şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile İzmir arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile İzmir arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden İzmir şehrine olan tren yolculuğu 36.47kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

İzmir iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar