Ankara - İzmir arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 87,92 TL
Yolculuk süresi 13 sa 42 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 23:00
Son kalkış 23:00
Mesafe 520 km

Ankara ile İzmir arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Ankara konumundan İzmir konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Ankara konumundan İzmir konumuna 87,92 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 87,93 TL kadardır.

Hangi şirketler Ankara ile İzmir arasında tren seferleri düzenliyor?

Trenle, Ankara konumundan İzmir konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Virail, arasında, Ankara ile İzmir arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Bilet fiyatı : - her gün

83,64 TL 83,37 TL 83,28 TL 82,73 TL 83,01 TL 82,73 TL Tümünü gör
365,10 TL 308,51 TL 222,96 TL 203,28 TL 223,50 TL 202,82 TL Tümünü gör

Ankara - İzmir arası trenler

Ankara konumundan İzmir konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Ankara İzmir arası hizmet veren tren hattı 13 sa 42 dk kadar sürer. İlk tren saat 23:00, sonuncusu ise saatler 23:00 gösterdiğinde hareket eder.

Hangi istasyonlar Ankara ve İzmir konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Trenler Ankara konumundan Ankara Gar vaktinde ayrılır ve buraya İzmir (Basmane) vaktinde varırlar.

Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Ankara ile İzmir arasındaki gibi uzun yolculuklar söz konusu olduğunda, hızlı trenle ya da uçakla seyahatinizin süresini kısaltabilirsiniz.

Ankara konumundan İzmir konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle İzmir konumundan Ankara konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer İzmir konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Ankara konumundan İzmir konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.