Tren Konya - İzmir ₺71,43'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

Konya - İzmir arası tren yolculuğu

Konya'dan İzmir'ye tren ile yolculuk 471,86 km'dir ve 12 sa. 26 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 19:00'de ve sonuncusu 19:00'dedir. Konya'dan İzmir'ye tren ile en az ₺71,43 veya en fazla ₺143,04 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺71,43.

En düşük fiyat₺71,43
Yolculuk Süresi12 sa. 26 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺71,43
En yüksek fiyat₺143,04
İlk Kalkış19:00
Son Kalkış19:00
Mesafe471,86 km
KalkışKonya
Varışİzmir
FirmaTCDD

Konya - Izmir Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Virail üzerinden Konya ile İzmir arası ucuz biletler

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Konya İzmir arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Konya konumundan İzmir konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Önceden rezervasyon yaparsanız Konya konumundan İzmir konumuna ₺71,43 tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti ₺135,67 kadardır.

Hangi şirketler sizi Konya noktasından İzmir istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, Konya ile İzmir arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Konya konumundan İzmir konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

İzmir konumuna hareket eden ilk tren saat 19:00 sonuncusu ise 19:00 kalkar. Konya konumundan İzmir konumuna gitmek için gereken süre 12 sa. 26 dk.. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 12 sa. 26 dk. gibi bir sürede İzmir konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 12 sa. 26 dk. kadar sürer. İzmir konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 19:00 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Konya konumunu saatler 19:00 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlar Konya ve İzmir konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

İzmir konumuna hareket edecek trenlerin Konya Airport, KYA,Konya Tren Garı vaktinde ayrılmaları ve Adnan Menderes Airport, ADB vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Trenle Konya konumundan İzmir konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Konya konumundan İzmir konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer İzmir konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, Konya konumundan İzmir konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Konya konumundan İzmir konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Konya ile Izmir arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Konya - İzmir arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Konya - İzmir arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Konya - İzmir arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Konya - İzmir seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Konya şehrinden Izmir şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Konya'dan İzmir'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Konya - İzmir tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺64,25 veya ortalama olarak ₺99,98 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺131,44 kadar olabilir.

İzmir konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

İzmir konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Konya - İzmir seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Konya - İzmir arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Konya - İzmir CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
33.03kg
Otobüs
35.39kg
Uçak
94.37kg
araba
75.5kg
Konya ile İzmir arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Konya şehriyle İzmir şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 33.03kg'dır.
Konya ile İzmir şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Konya ve İzmir arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı61.34kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 2.36kg ve araba yolculuğuna karşı 42.47kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Konya şehrinden İzmir şehrine tren bileti ne kadardır?
Konya şehrinden İzmir şehrine giden bir tren bileti, ₺135,67'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺71,43 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Konya ile İzmir arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Konya ile İzmir arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺71,43'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Konya ve İzmir arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Konya şehriyle İzmir şehri arası mesafe 471,86 km'dir.
Konya ve İzmir arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Konya ile İzmir yolculuk ortalama olarak 12 sa. 26 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 12 sa. 26 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Konya şehrinden İzmir şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Konya ile İzmir arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Konya konumundan İzmir istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden İzmir şehrine en erken tren 19:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya konumundan İzmir istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden İzmir şehrine en son tren 19:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya şehrinden İzmir şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺71,43 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Konya şehrinden İzmir şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Konya şehrinden İzmir şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Konya ile İzmir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Konya ve İzmir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 12 sa. 26 dk.'dır.
Konya şehrinden İzmir şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Konya ile İzmir arasında doğrudan bir tren vardır.
Konya ile İzmir arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Konya şehrinden İzmir şehrine olan tren yolculuğu 33.03kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Konya'dan yerele geçin

Trend rotalar

Konya'dan hafta sonu kaçamakları

Konya'dan diğer hedefler

İzmir iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar