Konya - İzmir arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 75,15 TL
Yolculuk süresi 12 sa 9 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 22:00
Son kalkış 22:00
Mesafe 471 km

Konya ile İzmir arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Konya İzmir arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Konya konumundan İzmir konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Konya konumundan İzmir konumuna 75,15 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü İzmir konumuna biletler ortalama 75,17 TL kadar tutar.

Hangi şirketler Konya ile İzmir arasında seferler düzenliyor?

Trenle İzmir konumundan Konya konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

İzmir konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Bilet fiyatı : - her gün

74,35 TL 73,35 TL Tümünü gör 72,89 TL 77,45 TL 72,89 TL 72,89 TL
185,87 TL 295,03 TL Tümünü gör 164,83 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Konya - İzmir arası trenler

Konya konumundan İzmir konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

İzmir konumuna ulaşmak 12 sa 9 dk kadar zaman alır. Konya konumundan hareket eden ilk tren 22:00 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 22:00 gösterdiğinde ayrılır.

Konya ve İzmir konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

İzmir konumuna hareket edecek trenlerin Konya vaktinde ayrılmaları ve İzmir (Basmane) vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Konya konumundan İzmir konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle İzmir konumundan Konya konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer İzmir konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Konya konumundan İzmir konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.