Konya - İzmir arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 43,96TL
Yolculuk süresi 12 sa 7 dk
Günlük bağlantılar 6
İlk kalkış: 19:15
Son kalkış: 19:15
Mesafe 471km

Konya ile İzmir arası en ucuz tren biletleri virail

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler Konya ile İzmir arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

İzmir konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Konya konumundan İzmir konumuna 43,96 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 127,95 TL kadardır.

Bilet fiyatı : Konya - İzmir her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
435,53 TL289,07 TL189,76 TL570,17 TL208,51 TL362,30 TL Tümünü gör
52,98 TL Tümünü gör 52,98 TL52,98 TL52,98 TL52,98 TL Tümünü gör

Konya - İzmir arası trenler


Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlar Konya - İzmir hattında hizmet vermektedir?

İzmir konumuna hareket edecek trenlerin Konya vaktinde ayrılmaları ve İzmir (Basmane) vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Trenle Konya konumundan İzmir konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Konya konumundan İzmir konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Konya konumundan İzmir konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

İzmir konumuna hareket eden ilk tren saati 19:11 iken, sonuncusu saatler 19:02 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 12 hours and 1 minute, ama en hızlı trenler sizi İzmir konumuna 12 hours and 9 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.