Konya - Eskişehir arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 48 TL
Yolculuk süresi 1 sa 40 dk
Günlük bağlantılar 21
İlk kalkış: 06:55
Son kalkış: 18:25
Mesafe 272km

Virail size, Konya ile Eskişehir arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Konya ile Eskişehir arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Ortaklarımız arasında, Konya ile Eskişehir arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Konya konumundan Eskişehir konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Konya konumundan Eskişehir konumuna ortalama tren fiyatları 71,25 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Konya konumundan Eskişehir konumuna fiyatlar yaklaşık 47,50 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : Konya - Eskişehir her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
48 TL48 TL48 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
Tümünü gör Tümünü gör 1.567 TL1.511 TL Tümünü gör 1.600 TL1.574 TL

Konya - Eskişehir arası trenler


Konya Eskişehir arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Eskişehir konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Eskişehir konumuna hareket eden trenler, Konya konumundan Konya YHT vaktinde hareket eder ve hedeflerine Eskişehir vaktinde ulaşırlar.

Konya konumundan Eskişehir konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Konya konumundan Eskişehir konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Konya konumundan Eskişehir konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Eskişehir konumuna ortalama yolculuk süresi 1 hour and 40 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 1 hour and 40 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. Konya konumundan hareket eden ilk tren saat 06:11 kalkarken, sonuncusu saatler 18:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.