Tren Konya - Eskişehir ₺152,06'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

₺152,61
₺152,61
₺152,61

Konya - Eskişehir arası tren yolculuğu

Konya'dan Eskişehir'ye tren ile yolculuk 272,02 km'dir ve 1 sa. 44 dk. sürer. Her gün 5 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:00'de ve sonuncusu 18:35'dedir. Konya'dan Eskişehir'ye tren ile en az ₺152,06 veya en fazla ₺153,71 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺152,06.

En düşük fiyat₺152,06
Yolculuk Süresi1 sa. 44 dk.
Günlük Bağlantı5
En düşük fiyat₺152,06
En yüksek fiyat₺153,71
İlk Kalkış06:00
Son Kalkış18:35
Mesafe272,02 km
KalkışKonya
VarışEskişehir
FirmaTCDD

Konya - Eskisehir Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Virail üzerinden Konya ile Eskişehir arası ucuz biletler

Virail'in sizi Eskişehir mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Konya konumundan Eskişehir istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Konya konumundan Eskişehir konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Konya konumundan Eskişehir konumuna ortalama tren fiyatları ₺152,79 civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz ₺152,06 tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Konya ile Eskişehir arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Eskişehir konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Konya konumundan Eskişehir konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Eskişehir konumuna ulaşmak 1 sa. 44 dk. kadar zaman alır. Konya konumundan hareket eden ilk tren 06:00 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 18:35 gösterdiğinde ayrılır. Eskişehir konumuna ortalama yolculuk süresi 1 sa. 44 dk. iken, oraya en hızlı bağlantılarla 1 sa. 44 dk. kadar sürede ulaşabilirsiniz. Konya konumundan hareket eden ilk tren saat 06:00 kalkarken, sonuncusu saatler 18:35 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Konya ve Eskişehir konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Eskişehir konumuna hareket eden trenler Konya Tren Garı,Konya Airport, KYA vaktinde hareket eder ve oraya vaktinde ulaşır.

Trenle Konya konumundan Eskişehir konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Eskişehir konumundan Konya konumuna gitmek isterseniz, 5 günlük aktarmaları mevcut. 5 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz. Trenle, Konya konumundan Eskişehir konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Konya konumundan Eskişehir konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 5 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 5 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Konya ile Eskisehir arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Konya - Eskişehir arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Konya - Eskişehir arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Konya - Eskişehir arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Konya - Eskişehir seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Konya şehrinden Eskisehir şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺155,74 ile ₺176,17 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 12%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Konya'dan Eskişehir'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Konya - Eskişehir tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺99,96 veya ortalama olarak ₺148,19 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺181,14 kadar olabilir.

Eskişehir konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Eskişehir konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Konya - Eskişehir seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Konya - Eskişehir arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Konya - Eskişehir CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
19.04kg
Otobüs
20.4kg
Uçak
54.4kg
araba
43.52kg
Konya ile Eskişehir arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Konya şehriyle Eskişehir şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 19.04kg'dır.
Konya ile Eskişehir şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Konya ve Eskişehir arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı35.36kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.36kg ve araba yolculuğuna karşı 24.48kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Konya şehrinden Eskişehir şehrine tren bileti ne kadardır?
Konya şehrinden Eskişehir şehrine giden bir tren bileti, ₺152,79'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺152,06 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Konya ile Eskişehir arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Konya ile Eskişehir arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺152,06'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Konya ve Eskişehir arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Konya şehriyle Eskişehir şehri arası mesafe 272,02 km'dir.
Konya ve Eskişehir arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Konya ile Eskişehir yolculuk ortalama olarak 1 sa. 44 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 1 sa. 44 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Konya şehrinden Eskişehir şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Konya ile Eskişehir arası günde ortalama 5 bağlantı bulunur.
Konya konumundan Eskişehir istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Eskişehir şehrine en erken tren 06:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya konumundan Eskişehir istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Eskişehir şehrine en son tren 18:35 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya şehrinden Eskişehir şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺152,06 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Konya şehrinden Eskişehir şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Konya şehrinden Eskişehir şehrine gitmek için ortalama 5 doğrudan bağlantı vardır.
Konya ile Eskişehir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Konya ve Eskişehir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 1 sa. 44 dk.'dır.
Konya şehrinden Eskişehir şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Konya ile Eskişehir arasında doğrudan bir tren vardır.
Konya ile Eskişehir arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Konya şehrinden Eskişehir şehrine olan tren yolculuğu 19.04kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Konya'dan yerele geçin

Trend rotalar

Konya'dan hafta sonu kaçamakları

Konya'dan diğer hedefler

Eskişehir iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar