Tren Konya - Alaşehir ₺146,54'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

Konya - Alaşehir arası tren yolculuğu

Konya'dan Alaşehir'ye tren ile yolculuk 351,55 km'dir ve 9 sa. 21 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 19:00'de ve sonuncusu 19:00'dedir. Konya'dan Alaşehir'ye tren ile en az ₺146,54 veya en fazla ₺155,74 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺146,54.

En düşük fiyat₺146,54
Yolculuk Süresi9 sa. 21 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺146,54
En yüksek fiyat₺155,74
İlk Kalkış19:00
Son Kalkış19:00
Mesafe351,55 km
KalkışKonya
VarışAlaşehir
FirmaTCDD

Konya - Alaşehir Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Virail üzerinden Konya ile Alaşehir arası ucuz biletler

Virail ile Konya Alaşehir istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Konya konumundan Alaşehir konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Konya konumundan Alaşehir konumuna ₺146,54 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Alaşehir konumuna biletler ortalama ₺148,93 kadar tutar.

Hangi şirketler Konya ile Alaşehir arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Konya ile Alaşehir arasında tren seferleri sunan ile de seyahat edebilirsiniz.

Konya konumundan Alaşehir konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Konya Alaşehir arası hizmet veren tren hattı 9 sa. 21 dk. kadar sürer. İlk tren saat 19:00, sonuncusu ise saatler 19:00 gösterdiğinde hareket eder. Alaşehir konumuna hareket eden ilk tren saati 19:00 iken, sonuncusu saatler 19:00 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 9 sa. 21 dk., ama en hızlı trenler sizi Alaşehir konumuna 9 sa. 21 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlardan Alaşehir konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Alaşehir konumuna hareket eden trenler, Konya konumundan Konya Tren Garı,Konya Airport, KYA vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

Trenle Konya konumundan Alaşehir konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Alaşehir konumundan Konya konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle Alaşehir konumundan Konya konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Konya konumundan Alaşehir konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Konya ile Alaşehir arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Konya - Alaşehir arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Konya - Alaşehir arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Konya - Alaşehir arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Konya - Alaşehir seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Konya şehrinden Alaşehir şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Konya'dan Alaşehir'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Konya - Alaşehir tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺100,51 veya ortalama olarak ₺142,59 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺174,52 kadar olabilir.

Alaşehir konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Alaşehir konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Konya - Alaşehir seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Konya - Alaşehir arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Konya - Alaşehir CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
24.61kg
Otobüs
26.37kg
Uçak
70.31kg
araba
56.25kg
Konya ile Alaşehir arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Konya şehriyle Alaşehir şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 24.61kg'dır.
Konya ile Alaşehir şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Konya ve Alaşehir arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı45.7kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.76kg ve araba yolculuğuna karşı 31.64kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Konya şehrinden Alaşehir şehrine tren bileti ne kadardır?
Konya şehrinden Alaşehir şehrine giden bir tren bileti, ₺148,93'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺146,54 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Konya ile Alaşehir arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Konya ile Alaşehir arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺146,54'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Konya ve Alaşehir arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Konya şehriyle Alaşehir şehri arası mesafe 351,55 km'dir.
Konya ve Alaşehir arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Konya ile Alaşehir yolculuk ortalama olarak 9 sa. 21 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 9 sa. 21 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Konya şehrinden Alaşehir şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Konya ile Alaşehir arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Konya konumundan Alaşehir istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Alaşehir şehrine en erken tren 19:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya konumundan Alaşehir istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Alaşehir şehrine en son tren 19:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya şehrinden Alaşehir şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺146,54 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Konya şehrinden Alaşehir şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Konya şehrinden Alaşehir şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Konya ile Alaşehir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Konya ve Alaşehir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 9 sa. 21 dk.'dır.
Konya şehrinden Alaşehir şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Konya ile Alaşehir arasında doğrudan bir tren vardır.
Konya ile Alaşehir arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Konya şehrinden Alaşehir şehrine olan tren yolculuğu 24.61kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Konya'dan yerele geçin

Trend rotalar

Konya'dan hafta sonu kaçamakları

Konya'dan diğer hedefler

Alaşehir iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar